Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Info espi ~Hiobownik 9 2021-11-03 09:21
Wróż, kolejny miszcz giełdy, buhahahaha ~Olaboga 4 2021-11-03 09:20
Czas kupowac, taniej nie będzie. ~Olaboga 1 2021-11-03 08:13
Konkurs na rozwój innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych RNA ~Mongo 10 2021-11-02 19:58
Halo Arco i Lol, miszczowie giełdy??? ~Olaboga 2 2021-11-02 19:16
Tydzień wzrostu, mała korekta, trolle ujadają) ~wróż 1 2021-11-02 16:13
Arco i Lol wysypał się pkcem, wszystko!. ~Olaboga 1 2021-11-02 15:31
Arco i Lol proszeni są o zabranie głosu, a nie chowanie się do budy... ~Olaboga 1 2021-11-02 15:25
Mędrcy Oat- Lol i Arco. Buhahahahaa ~Olaboga 3 2021-11-02 15:19
Dla niezorientowanych ~Rostowski 2 2021-11-02 14:35
Niech mędrzec Arco i Lol zabiorą głos, skąd potężne spadki ~Olaboga 2 2021-11-02 11:39
Mędrcy Lol i Arco, wstyd I żenada. ~Pantaran 1 2021-11-02 11:07
Jejkuuu, Kochani wywalajcie, bedzie 20. ~Arco 1 2021-11-02 10:36
ciekawe skąd taka panika ... może ktoś coś wie ~sasa 1 2021-11-02 10:24
Wzrosty wzrosty i po wzrostach ~Bastian 2 2021-11-02 10:23
Znowu spadki, wiecznie spadki....lol ~Lol 1 2021-11-02 09:44
Arco,LoL, zbieraczgrzybów i kierowa busa palą swieczki pod siedzibą OAT ~Amen 2 2021-11-02 09:09
Trigon wie, że 50 zł to sprawa kilku tygodni ! ~doc 4 2021-11-02 09:05
Żona Fanoata musi kupować coraz drożej akcje oat)))) ~wróż 4 2021-11-02 01:54
Słychać wycie (trolli) - znakomicie! ~wróż 3 2021-10-31 12:20
Jam Wróż, nie wytrzymamałem, popuściłem w galoty. ~Wróż 4 2021-10-30 21:16
Jam Arco, wywaliłem, wam też radzę. ~Arco 2 2021-10-30 21:14
Żona Wróż biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?. ~Olaboga 1 2021-10-30 14:09
Łapciuchy dalej będą stękac o akcje...hehe ~BTK 5 2021-10-30 11:17
Trole w norach, ponoć Olaboga się zmoczył w nocy. ~Lol 3 2021-10-30 02:48
Jam Wróż, jest szansa na dywidende?. ~Wróż 4 2021-10-30 01:27
Rekomendacja ~Hiobownik 27 2021-10-30 00:03
Mam do odrobienia jeszcze tylko 18% ~Arco 3 2021-10-29 22:10
Trolle spadkowe coraz ciszej))) ~wróż 3 2021-10-29 15:47
Trolle bez akcji, a kurs w górę) ~wróż 6 2021-10-29 15:47
[x]
MOLECURE 0,35% 5,69 2026-06-22 16:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.