|
Info espi
|
~Hiobownik
|
9
|
2021-11-03 09:21
|
|
Wróż, kolejny miszcz giełdy, buhahahaha
|
~Olaboga
|
4
|
2021-11-03 09:20
|
|
Czas kupowac, taniej nie będzie.
|
~Olaboga
|
1
|
2021-11-03 08:13
|
|
Konkurs na rozwój innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych RNA
|
~Mongo
|
10
|
2021-11-02 19:58
|
|
Halo Arco i Lol, miszczowie giełdy???
|
~Olaboga
|
2
|
2021-11-02 19:16
|
|
Tydzień wzrostu, mała korekta, trolle ujadają)
|
~wróż
|
1
|
2021-11-02 16:13
|
|
Arco i Lol wysypał się pkcem, wszystko!.
|
~Olaboga
|
1
|
2021-11-02 15:31
|
|
Arco i Lol proszeni są o zabranie głosu, a nie chowanie się do budy...
|
~Olaboga
|
1
|
2021-11-02 15:25
|
|
Mędrcy Oat- Lol i Arco. Buhahahahaa
|
~Olaboga
|
3
|
2021-11-02 15:19
|
|
Dla niezorientowanych
|
~Rostowski
|
2
|
2021-11-02 14:35
|
|
Niech mędrzec Arco i Lol zabiorą głos, skąd potężne spadki
|
~Olaboga
|
2
|
2021-11-02 11:39
|
|
Mędrcy Lol i Arco, wstyd I żenada.
|
~Pantaran
|
1
|
2021-11-02 11:07
|
|
Jejkuuu, Kochani wywalajcie, bedzie 20.
|
~Arco
|
1
|
2021-11-02 10:36
|
|
ciekawe skąd taka panika ... może ktoś coś wie
|
~sasa
|
1
|
2021-11-02 10:24
|
|
Wzrosty wzrosty i po wzrostach
|
~Bastian
|
2
|
2021-11-02 10:23
|
|
Znowu spadki, wiecznie spadki....lol
|
~Lol
|
1
|
2021-11-02 09:44
|
|
Arco,LoL, zbieraczgrzybów i kierowa busa palą swieczki pod siedzibą OAT
|
~Amen
|
2
|
2021-11-02 09:09
|
|
Trigon wie, że 50 zł to sprawa kilku tygodni !
|
~doc
|
4
|
2021-11-02 09:05
|
|
Żona Fanoata musi kupować coraz drożej akcje oat))))
|
~wróż
|
4
|
2021-11-02 01:54
|
|
Słychać wycie (trolli) - znakomicie!
|
~wróż
|
3
|
2021-10-31 12:20
|
|
Jam Wróż, nie wytrzymamałem, popuściłem w galoty.
|
~Wróż
|
4
|
2021-10-30 21:16
|
|
Jam Arco, wywaliłem, wam też radzę.
|
~Arco
|
2
|
2021-10-30 21:14
|
|
Żona Wróż biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?.
|
~Olaboga
|
1
|
2021-10-30 14:09
|
|
Łapciuchy dalej będą stękac o akcje...hehe
|
~BTK
|
5
|
2021-10-30 11:17
|
|
Trole w norach, ponoć Olaboga się zmoczył w nocy.
|
~Lol
|
3
|
2021-10-30 02:48
|
|
Jam Wróż, jest szansa na dywidende?.
|
~Wróż
|
4
|
2021-10-30 01:27
|
|
Rekomendacja
|
~Hiobownik
|
27
|
2021-10-30 00:03
|
|
Mam do odrobienia jeszcze tylko 18%
|
~Arco
|
3
|
2021-10-29 22:10
|
|
Trolle spadkowe coraz ciszej)))
|
~wróż
|
3
|
2021-10-29 15:47
|
|
Trolle bez akcji, a kurs w górę)
|
~wróż
|
6
|
2021-10-29 15:47
|