Dzisiejsze odebranie większości akcji to kolejna sztuczka.
Jak ktoś nie wierzy niech wystawi na sprzedaż ok 30 akcji i zobaczy jak zaprogramowany komputer od razu zlecenie S zastąpi jeszcze niższym zleceniem na sprzedaż. Takie sztuczki to nie ze mną. Ale nie ukrywam korzystam na obniżkach poniżej 40 zł.