|
Lekkie odbicie zdechłego kota i dalej sruuu
|
~Dexter
|
1
|
2026-03-18 10:10
|
|
Na wzór szopki z CD i ratowaniem świata, powinni teraz zobić show
|
~Boluś
|
1
|
2026-03-13 10:43
|
|
Nawet w Biedronce nie ma tylu przecen co tu. Każdego dnia
|
~Olek
|
1
|
2026-03-13 09:11
|
|
czy będzie sesja na minus 10%
|
~Dexter
|
1
|
2026-03-12 23:33
|
|
Już 69 dzień 2026 roku czekania na informacje o pierwszym zamówieniu
|
~Julek
|
9
|
2026-03-12 17:34
|
|
Niedługo będziecie żuć szkło woltaniczne
|
~Dexter
|
1
|
2026-03-12 17:32
|
|
Kolejna dobra wiadomość, spółka opuszcza sWIG80. Tu same
|
~Max
|
3
|
2026-03-12 17:30
|
|
Europa musi zmniejszać swoją zależność od producentów paliw kopalnych
|
~ebi
|
3
|
2026-03-11 18:20
|
|
Panowie Dextery i inne proszone o większy wolumen !!
|
~Bigos
|
6
|
2026-03-11 18:17
|
|
Chyba zaczęto szukać oszczędności
|
~Jadłozpis
|
3
|
2026-03-11 10:25
|
|
Cisza z zamówieniami jak w czasie gdy stracili płynność
|
~Wacek
|
1
|
2026-03-10 14:42
|
|
Dexter mocno…
|
~Szu
|
1
|
2026-03-09 14:01
|
|
54 dzień czekania na informacje prasową\espi o pierwszym zamówieniu
|
~Myśliciel
|
10
|
2026-03-07 19:13
|
|
Już niedługo koniec 1 kwartału a to nie może
|
~Inka
|
9
|
2026-03-06 23:12
|
|
stare powiedzenie giełdowe naet g zrzucone z 8 pietra sie odbije
|
~Dexter
|
6
|
2026-03-06 16:50
|
|
Bigos cały wzrost tzw wyjszczał, wymazany, i kto jest debesciak?
|
~Dexter
|
1
|
2026-03-06 16:43
|
|
Bigosik daj jakis znak ze zyjesz, nie sluchałes wujka DEXa
|
~Dexter
|
16
|
2026-03-06 16:30
|
|
Wstąpił wyrzut gnojowicy kto ubrany?
|
~Dexter
|
1
|
2026-03-06 10:19
|
|
Ciepłe ubranka na lato od bigosa
|
~Dexter
|
1
|
2026-03-06 10:16
|
|
Już 64 dzień 2026 roku czekania na informację prasową/espi o zamówieniu
|
~Olek
|
3
|
2026-03-05 21:09
|
|
Spłata kredytow
|
~Jk
|
2
|
2026-03-04 09:35
|
|
nie tylko pokrewna ML ale na podium przecen i z espi 24h
|
~iknac
|
1
|
2026-03-03 15:13
|
|
Jak ocenianie szanse na dalsze funkcjonowanie spółki w sytuacji
|
~Chłopek
|
1
|
2026-03-03 15:04
|
|
Brak informacji o nowych zamówieniach w tym roku
|
~Darek
|
1
|
2026-03-03 14:09
|
|
Nowy artykuł na GlassBalkan
|
~Bigos
|
1
|
2026-03-03 13:22
|
|
Bigos się przypala! Ostrzegałem przed naganiaczem
|
~Dexter
|
6
|
2026-03-03 10:55
|
|
Już 61 dzień roku 2026 czekania na informacje espi/prasową na temat
|
~Wiktor
|
3
|
2026-03-02 22:25
|
|
Co będzie z nimi jeśli UE wycofa sie z zielonego ładu?
|
~Ziutek
|
1
|
2026-03-02 14:43
|
|
Teraz pieniądze sa ładowane w spółki z sektora zbrojeniowego
|
~Max
|
1
|
2026-02-28 20:53
|
|
Wzrost zgaszony. Co to znaczy?
|
~Dexter
|
3
|
2026-02-28 11:45
|