Forum giełdowe spółki MILISYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Polityka dywidendowa złodziei ~Mierzwiński 2 2026-06-25 15:38
Raczej pieniedzy nie zobaczymy ~Staszek 10 2026-06-25 13:39
Zostało 16 dni do oddania pożyczki ~Pan 3 2026-06-25 12:09
Kiedy wniosek o upadłość? ~Jaromir 3 2026-06-23 14:33
---->>>15 dni do oddania pożyczki i startujemy. Proszę już oddać. ~pan 3 2026-06-22 19:42
Pożyczka centurion spłacona... ~Tass 9 2026-06-19 04:12
Nizly potworek ~kazi 4 2026-06-18 09:29
---->> Centurion potrafił spłacić przed czasem a ten drugi kiedy? ~pan 1 2026-06-12 10:18
Proszę oddać pożyczkę ma Pan 20 dni ~Pan 3 2026-06-12 00:48
Czas na domknięcie luki na 0.10 ~takaprawda 2 2026-06-09 12:04
Boszko wychodzi - bedzie promocja na MILISYSTEM ~Kamil 6 2026-06-09 10:24
SAFE ~Hodorkowski 12 2026-06-08 18:49
Boszko wychodzi z centuriona na groszach ~Problem 2 2026-06-06 15:50
Zobaczcie jak dojechali kurs na Centurionie ~Techniczny 10 2026-06-05 22:43
---->> do 30 czerwca mają oddać Milisystemowi całą pożyczoną kasę ? ~pol 6 2026-05-30 12:10
Kiedy kupić ~pawsta 23 2026-05-29 11:46
Znowu promocja 1.6 ~Difihuho 43 2026-05-27 10:25
Suma bilansowa Grupy wzrosła ponad trzykrotnie,osiągając 13,6 mln zł ~pol 3 2026-05-26 15:07
LIST DO AKCJONARIUSZY ~Maxx 1 2026-05-25 14:08
Gratulacje jedynie 679 tys straty. Wszystkie militarne na szczytach.... ~Mlm 4 2026-05-24 14:24
Jest raport Roczny ~Pozdro 1 2026-05-22 18:39
Widzieli raport? ~Pozdro 6 2026-05-21 11:10
Przychody 80 tys zł a wynagrodzenia 220 ty zl ~Ropuch 5 2026-05-20 12:13
Taka odpowiedź dostałem ~Staszek 20 2026-05-18 11:04
Działanie na szkodę spółki ~Marcin 4 2026-05-16 09:34
Pol roku mija ~Zenada 25 2026-05-14 12:37
Karierowicze z piaskownicy ~Zibi 1 2026-05-13 22:16
Ten dlugi komonikat ~Janusz 4 2026-05-13 17:55
jeszcze w tym roku awans ~Krzyś 3 2026-05-13 16:03
Naruszenie obowiązków informacyjnych Milisystem - zgłoszenie do KNF ~Marcin 1 2026-05-11 10:44
[x]
MILISYS -2,33% 0,21 2026-06-25 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.