| CIEKAWE INFO DLA INWESTORÓW | ~inwestor | 3 | 2022-03-25 12:37 |
| Wyczuwam tutaj jakieś połączenie | ~NIK | 2 | 2022-03-25 12:24 |
| Dzień dobry. Ile tu nowych mord. | ~Najgrubszywpamapolu | 11 | 2022-03-25 11:58 |
| Ale się rozpisują :) | ~Foriuss | 5 | 2022-03-25 11:34 |
| Największe stopy zwrotu wykręcały takie spółki. | ~Najgrubszywpamapolu | 3 | 2022-03-25 11:32 |
| Nie rozumiecie? | ~Najgrubszywpamapolu | 2 | 2022-03-25 11:21 |
| Ciekawe jakie info na weekend wpadnie | ~Najgrubszywpamapolu | 2 | 2022-03-25 11:12 |
| MERLIN + 11% już | ~Irenka | 1 | 2022-03-25 11:12 |
| Dzisiaj ponad 40 będzie! | ~Najgrubszywpamapolu | 2 | 2022-03-25 10:54 |
| Nawet sobie sprawy nie zdajecie | ~Najgrubszywpamapolu | 5 | 2022-03-25 10:40 |
| Tutaj kółek się nie pokręci | ~Foriuss | 1 | 2022-03-25 10:24 |
| Inwestycje artykuł | ~Foriuss | 2 | 2022-03-25 10:14 |
| Kapitalizacja 140 mln? Ja sie pytam za co? | ~bolo | 7 | 2022-03-25 10:13 |
| Jak chcecie kupić | ~Najgrubszywpamapolu | 1 | 2022-03-25 09:10 |
| Co myślicie o spółce HORNIGOLD? | ~Jw | 1 | 2022-03-25 08:37 |
| FF 13% | foriuss | 4 | 2022-03-25 08:13 |
| Przestali realizować zamówienia, a teraz całkowicie zamknęli sklep | ~Edek | 5 | 2022-03-24 21:37 |
| UBIERANKO TRWA JA KNA INFOSCAN JANUARY SHOW | ~sss | 3 | 2022-03-24 20:56 |
| Warto się zainteresować ABAK pod wyniki | ~mojzesz | 2 | 2022-03-24 19:48 |
| Atak zmasowanych trolli | foriuss | 3 | 2022-03-24 17:24 |
| sam leszcz na papierz TRUPA | ~er | 1 | 2022-03-24 16:57 |
| Gratuluję obecnym | ~Wizjoner | 1 | 2022-03-24 16:48 |
| To o której górne widły? | ~Najgrubszywpamapolu | 4 | 2022-03-24 16:43 |
| MANIPULACJA - to się tutaj dzieje | ~Arsen | 6 | 2022-03-24 16:39 |
| Do przodku chłopaki, nie cofamy się. | ~Najgrubszywpamapolu | 1 | 2022-03-24 16:32 |
| Nowe Info | ~Zenek | 2 | 2022-03-24 16:24 |
| Ściągnij kolego zlecenie na 0.35 | ~Najgrubszywpamapolu | 1 | 2022-03-24 16:10 |
| UBIERANKO TRWA PIEKNE PO JANUAREGO | ~vvvv | 1 | 2022-03-24 16:07 |
| A jednak górne. | ~Sceptyk | 1 | 2022-03-24 16:06 |
| Damy radę górne zrobić? | ~Najgrubszywpamapolu | 1 | 2022-03-24 15:49 |