Forum giełdowe spółki MERLIN GROUP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
warto zobaczć, sporo o waszej społce ~opih 2 2022-11-12 12:39
To od dziś jesteśmy wolni ~Jw 1 2022-11-08 10:02
Znacie piosenkę ~Mozemyisc 3 2022-11-07 15:31
Dobre informacje wkrótce ~Jw 3 2022-11-07 10:08
nie dosc ze strata 50% to nie mozna sprzedac na koniec roku i odliczyc ~dawid37 5 2022-11-05 10:19
Jest jeszcze ktoś ? ~Adam 2 2022-11-04 07:12
EBI: Wypowiedzenie umowy o pełnienie funkcji animatora rynku NewConnect ~paka 3 2022-11-03 15:54
Co taka cisza ? ~Heuehuee 5 2022-11-03 13:43
Proponuję bojkotowac wszelkie projekty Januarego Ciszewskiego za ten syf ~Akcjonariusz 4 2022-11-03 13:27
Jeżeli myślałeś że January zostanie królem ecommerce... ~BidaZnyndzom 3 2022-10-30 11:29
Duże zmiany na MERLIN.PL ~Anna 4 2022-10-27 13:48
UPADEK NA NOWY ROK ~Merlin 4 2022-10-26 22:06
Szczęśliwego nowego roku ! Wracam w styczniu ~Styczeń 2 2022-10-26 21:12
Emitent ustala nowy termin publikacji Raportu 30.12.2022 ~taknie 4 2022-10-26 21:12
Buhahahahahahahahaha ~Buhahaha 1 2022-10-26 20:23
25.11 ~Nostradamuso 1 2022-10-26 16:07
Odliczamy ~Inwestor 4 2022-10-26 13:56
Już jutro nowe info ~Inwestor 3 2022-10-25 19:29
Info ~Jasnowidz 1 2022-10-24 20:23
BERGHOLDI + 17% ~Irenka 4 2022-10-24 11:21
Tydzień i... ~Gruby 1 2022-10-23 18:29
Już nie długo grube rzeczy ~Inwestor 7 2022-10-23 12:29
Wiecie że już tego nie kupicie? ~Ummmmmm 2 2022-10-20 17:16
JEST EBI! ~taknie 3 2022-10-19 11:31
Zobaczcie ~Jw 10 2022-10-18 16:52
Super spółka ~Gruby 1 2022-10-12 10:24
Kiedy to ruszy? ~Heniu 4 2022-10-10 10:25
PUMP AND DUMP I STaDO ubranych w balona akcje ~www 2 2022-10-09 13:07
Robią nocne czytania ~Jw 1 2022-10-08 10:39
Nabici w Merlina ~Nasralnik 4 2022-10-07 16:58
[x]
MERLINGRP -6,85% 0,17 2022-06-01 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.