| Teraz | ~Wielebny | 3 | 2023-08-01 06:34 |
| Takiiii ZYSK a kurs w miejscu... | ~s1tock88 | 1 | 2023-07-31 16:24 |
| Jest OK bedzie peron i TLK ? | ~s1tock88 | 4 | 2023-07-31 15:13 |
| Wystarczy zadać pytanie... | ~Giero13 | 10 | 2023-07-31 06:33 |
| 3 kwartał - będzie rekordowy | ~inwestor666 | 1 | 2023-07-30 15:10 |
| kontrakt na ponad 4 miliony | ~inwestor666 | 1 | 2023-07-30 15:08 |
| Wezwanie zarządu i RN | ~Mar | 13 | 2023-07-30 07:42 |
| Janusz | ~Wielebny | 3 | 2023-07-30 07:14 |
| Bilans | ~Zea | 5 | 2023-07-29 21:58 |
| To sie w poniedzialek nie otworzy po takim raporcie | ~thiago | 13 | 2023-07-29 18:37 |
| Śmieszny ten raport :) | ~Kuba | 2 | 2023-07-28 22:20 |
| Skoro tyle zysku... | ~Giero13 | 1 | 2023-07-28 21:35 |
| Dr Yto ? Sorry nie poznałem | ~s1tock88 | 3 | 2023-07-28 20:07 |
| Dopiero wtedy się okaże... | ~Giero13 | 3 | 2023-07-28 18:21 |
| Zysk 1,5 mln !!!! RK - super !!!! | ~s1tock88 | 1 | 2023-07-28 17:15 |
| Super RAPORT kupuje na FIX -ach PKC | ~s1tock88 | 2 | 2023-07-28 16:55 |
| Tu na razie jest sciernisko ale będzie..... | ~Kuba | 15 | 2023-07-28 10:25 |
| Nie możliwe piszemy razem | ~Kkh | 1 | 2023-07-27 18:46 |
| Jutro raport za IIQ/2023 | ~Znany | 2 | 2023-07-27 11:42 |
| Oj oj ... | ~Giero13 | 4 | 2023-07-26 21:19 |
| Hehe... | ~Giero13 | 1 | 2023-07-26 21:10 |
| Umowa z Francuzami | ~Zea | 2 | 2023-07-26 21:00 |
| Szeryf giero działa | ~Dno | 13 | 2023-07-26 20:59 |
| Kibicujemy giero | ~Dno | 10 | 2023-07-26 20:59 |
| To już nie jest nagon, to jest choroba | ~Dno | 11 | 2023-07-26 20:58 |
| wiyncyj nagonki wiyncyj haha | ~hehe | 2 | 2023-07-26 20:57 |
| a może URSUS | ~młokos | 2 | 2023-07-26 20:53 |
| 2 mln zaksięgowane przychód espi | ~JSEnergy | 3 | 2023-07-26 20:52 |
| przewodnicząca dziąłu emitentów gpw... | ~Tevez | 3 | 2023-07-26 20:52 |
| Pierwszy kontrakt w ZEA | ~spełniony | 4 | 2023-07-26 20:51 |