Forum giełdowe spółki MBF GROUP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Z raportem czekaja na piatek godzina 22? ~pytajnik 13 2023-09-15 08:25
Jest dobrze... ~Giero13 5 2023-09-13 18:15
Będę przez Józefów niebawem leciał do Otwocka... ~Giero13 1 2023-09-13 16:26
Pusty śmiech... ~Giero13 1 2023-09-13 15:51
Jak tam? Jak zaufanie do spółki? :) ~Kuba 5 2023-09-13 09:42
Francja- co z tym kontraktem ~nulek80 7 2023-09-11 15:31
Czy już jesteśmy na pierwszym miejscu...?w produkcji Espi oczywiście... ~Giero13 18 2023-09-10 16:14
Mistrzowie ściemy i wypluwania infa ~info 11 2023-09-08 18:41
No i co ? ~Wielebny 7 2023-09-08 18:41
Klucz na przyszłość... ~Kuba 5 2023-09-07 19:45
Co oni biorą ? ~zenek 1 2023-09-07 19:23
Szmaragdy i diamenty.... ~Giero13 12 2023-09-06 23:18
Czy po odwieszeniu będą ciągłe? ~Beka 10 2023-09-06 20:57
Pięknie piszę...niezła bajeczka ~Giero13 2 2023-09-06 20:51
Na tweeterze dalej... ~Giero13 1 2023-09-06 20:09
Bareja by tego nie wymyślił:) ~Kuba 3 2023-09-06 07:03
Hej 3 dziewczyny kolejna umowa niweczy wasze bredzenia I podnosi cene ~Yto 2 2023-09-05 16:26
To chyba ~Wielebny 2 2023-09-05 15:36
Zamiast kapuchy na koncie i w raportach.... ~Giero13 1 2023-09-04 20:03
Truskawki i czereśnie, kiedy ESPI? ~Kuba 4 2023-09-04 19:40
Ogórki, pomidory , sadzonki aronii ~Wielebny 5 2023-09-04 14:52
Nie rozumiem moze ktos wyjasni ~s1tock88 3 2023-09-04 11:54
No i mamy cieplutkie, weekendowe espi ~Zea 14 2023-09-04 10:39
Oni mają więcej współprac niż Microsoft :) ~Kuba 5 2023-09-03 20:58
Nawet na X Spółki ośmieszanie się :-))) ~Beka 2 2023-09-03 11:19
Ciekawy cytat z TT - czyzby ucieczka z giełdy ? ~s1tock88 19 2023-09-01 20:24
AKTYWNOSC Zarzadu ~s1tock88 1 2023-09-01 20:14
Skarb w Józefowie... ~Giero13 1 2023-09-01 19:45
Ojoj znowu? ~Kuba 9 2023-09-01 19:43
Wznowienie notowań ~Wielebny 7 2023-09-01 19:21
[x]
MBFGROUP 1,36% 5,98 2026-06-24 16:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.