Forum giełdowe spółki MADMIND STUDIO SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
865 opini jeszcze 335 i gra będzie spłacona :) ~Ada 13 2021-10-11 14:33
Hołota od naganiaczy już wyszła ~Inweestor 1 2021-10-11 13:46
21.09. kurs był 7,96 zł. Spadło o połowę. W 1 tydz. zwrot będzie! Super! ~Lucky_Luke 7 2021-10-11 13:14
24 w top sellers na chwilę publikacji posta ~dk 2 2021-10-11 13:09
Kolejne gry Madmind- kiedy? ~Paulina 1 2021-10-11 12:56
pozytywne zaskoczenie ~prospective 3 2021-10-11 12:13
Najlepsza trutka na szczury to wzrost kursu. Zaraz znikają! ~Lucky_Luke 2 2021-10-11 12:04
Czy da się leszcza dwa razy powiesić na tym samym haku? ~Stary 1 2021-10-11 12:04
86 % pozytywnych opinii, rzeczywiście gniot i niewypał trolle ~MMS 8 2021-10-11 11:41
Inwestujesz w MMS? ~banana 1 2021-10-11 11:12
Trole sypac mi tu ~Ojo 4 2021-10-11 10:51
MichałArchanioł to troll gniewpgru 1 2021-10-11 10:34
Szczur4 ~Inweestor 1 2021-10-11 10:06
Na rynek wchodzą branżowe recenzje i vudeorecenzje YT Ogien ~Wygrany 8 2021-10-11 09:54
300 OSÓB TERAZ GRA W TEGO HITA ~forum_bankiera_tosyf 1 2021-10-11 09:46
W końcu będzie -17% ~Stary 2 2021-10-11 09:29
aha ... ewakuacja ~prawy 1 2021-10-11 09:06
Tyle nagonki na spółkę na wzrosty...a ludzie sami umieją już czytac ~Fakty 2 2021-10-11 09:03
Sprzedaż 6 tys kopii dziennie!!! To 300 tys zl ~Wygrany 2 2021-10-11 09:03
JUŻ PRAWIE 900 KOMENTARZY julius_cezar 4 2021-10-11 08:52
Madmind Studio podsumowało premierę "Succubusa" ~CZYTAĆMEGAINFO 5 2021-10-11 08:48
Znowu do góry w Top!! ~Moon 3 2021-10-11 08:48
Szybka kalkulacja ~Greg 2 2021-10-11 08:46
Fakty na dzisiaj ~szczur4 9 2021-10-11 08:33
Recenzja gametyrant 8/10! ~Jacek 1 2021-10-11 07:42
Analiza - zysk na koniec roku 3-6 mln PLN ~AnalityKot 3 2021-10-11 07:39
Patrzcie na to!!! ~AntyNaganiacz 15 2021-10-11 06:29
Succubus Top 98 - peak 390 ~Jacek 1 2021-10-11 05:41
Succubus właśnie wrócił do 30 w Top!!! ~Moon 6 2021-10-11 01:11
Czytam sobie forum i widzę, że sytuacja jest pojechana ~Vi 4 2021-10-10 22:46
[x]
MADMIND 0,00% 0,38 2026-06-26 15:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.