|
NEWS W DRODZE !!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~MOC
|
10
|
2017-02-03 08:32
|
|
Co to ma być?!!
|
~FoX
|
8
|
2017-02-02 23:56
|
|
laki, dlaczego pojawiłeś się dopiero przy kursie 1.12 ?
|
~mgames
|
16
|
2017-02-02 23:32
|
|
wystarczyło nie zaglądac na giełdę i miałbym dom
|
~Darknews
|
1
|
2017-02-02 23:30
|
|
bloomberg news !!!
|
~koral
|
7
|
2017-02-02 23:29
|
|
SAMI CZARUSIE I KUPA NAGANIACZY - NIC DOBREGO Z TEGO NIE BĘDZIE ......
|
~wito
|
2
|
2017-02-02 22:11
|
|
No ta.Cd Project tez kiedys byl po 2zl
|
~Babagula
|
1
|
2017-02-02 21:42
|
|
No ta.Cd Project tez kiedys byl po 2zl
|
~Babagula
|
1
|
2017-02-02 21:40
|
|
Po prostu kliknij przeczytaj i pomysl nie piszcie bzdur
|
~Dariusz
|
1
|
2017-02-02 21:07
|
|
Po prostu kliknij przeczytaj i pomysl nie piszcie bzdur
|
~Dariusz
|
1
|
2017-02-02 21:03
|
|
Ludzie pomyslcie :
|
~Szalonydentysta
|
1
|
2017-02-02 20:44
|
|
Ludzie pomyslcie :
|
~Szalonydentysta
|
1
|
2017-02-02 20:43
|
|
Przyznaje-dałem się ubrać :(
|
~janosik
|
5
|
2017-02-02 17:27
|
|
mimo spadków jeszcze dziś na koniec sesji 1,26 a w piątek 1,60 zł
|
~mokra
|
12
|
2017-02-02 17:27
|
|
Podobnie odleszczali na FOREVER
|
~JAREK
|
1
|
2017-02-02 14:51
|
|
arkusz?
|
~FoX
|
1
|
2017-02-02 13:34
|
|
czas na vvd ale spokojnie
|
alkoita
|
3
|
2017-02-02 13:31
|
|
CZEGO WY SRACIE ??? JEST BARDZO DOBRZE :) SPADKI NA MAŁYCH OBROTACH TO
|
~OKAZJA_ŻYCIA
|
4
|
2017-02-02 12:53
|
|
ra ??? tyś nie egipski bóg słońca tylko jakaś kasandra
|
~mokra
|
2
|
2017-02-02 10:59
|
|
Trzepanie łapigroszy cd!!!
|
~mk
|
2
|
2017-02-02 10:43
|
|
mali nie kupuja a gruby inwestor juz sobie stad poszedl?dlatego spadki?
|
~ra
|
6
|
2017-02-02 10:26
|
|
pieknie 1,2 peklo a zaraz 1,13 zl peknie coraz lepiej padaczka?
|
~ra
|
1
|
2017-02-02 10:22
|
|
mali wywalaja koniec spolki?
|
~ra
|
1
|
2017-02-02 10:18
|
|
jak z tego poziomu nie bedzie wyjscia w gore to lecimy ostro w dol?
|
~ra
|
2
|
2017-02-02 09:42
|
|
PRZESIADKA NA NOVINE - BĘDZIE MOŻNA ZAROBIC .....
|
~xcx
|
1
|
2017-02-02 09:37
|
|
kazdy pize o cierpliwosci a tu mieszaja i zjezdzaja?
|
~ra
|
3
|
2017-02-02 09:32
|
|
ZNOWU BĘDZIE ZJAZD DO 0,80 GRONI ......
|
~stefek
|
11
|
2017-02-02 09:12
|
|
skoczki skacza spadochrony otwarte?
|
~ra
|
1
|
2017-02-02 09:11
|
|
Powrót na do poziomu 0,8 - 1zł maks
|
~Ksawer
|
17
|
2017-02-02 09:07
|
|
faktem jest że ktoś to kupuje ,,,,,,i kupione znikaja
|
~oki
|
3
|
2017-02-02 08:56
|