Forum giełdowe spółki MACRO GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NEWS W DRODZE !!!!!!!!!!!!!!!!! ~MOC 10 2017-02-03 08:32
Co to ma być?!! ~FoX 8 2017-02-02 23:56
laki, dlaczego pojawiłeś się dopiero przy kursie 1.12 ? ~mgames 16 2017-02-02 23:32
wystarczyło nie zaglądac na giełdę i miałbym dom ~Darknews 1 2017-02-02 23:30
bloomberg news !!! ~koral 7 2017-02-02 23:29
SAMI CZARUSIE I KUPA NAGANIACZY - NIC DOBREGO Z TEGO NIE BĘDZIE ...... ~wito 2 2017-02-02 22:11
No ta.Cd Project tez kiedys byl po 2zl ~Babagula 1 2017-02-02 21:42
No ta.Cd Project tez kiedys byl po 2zl ~Babagula 1 2017-02-02 21:40
Po prostu kliknij przeczytaj i pomysl nie piszcie bzdur ~Dariusz 1 2017-02-02 21:07
Po prostu kliknij przeczytaj i pomysl nie piszcie bzdur ~Dariusz 1 2017-02-02 21:03
Ludzie pomyslcie : ~Szalonydentysta 1 2017-02-02 20:44
Ludzie pomyslcie : ~Szalonydentysta 1 2017-02-02 20:43
Przyznaje-dałem się ubrać :( ~janosik 5 2017-02-02 17:27
mimo spadków jeszcze dziś na koniec sesji 1,26 a w piątek 1,60 zł ~mokra 12 2017-02-02 17:27
Podobnie odleszczali na FOREVER ~JAREK 1 2017-02-02 14:51
arkusz? ~FoX 1 2017-02-02 13:34
czas na vvd ale spokojnie alkoita 3 2017-02-02 13:31
CZEGO WY SRACIE ??? JEST BARDZO DOBRZE :) SPADKI NA MAŁYCH OBROTACH TO ~OKAZJA_ŻYCIA 4 2017-02-02 12:53
ra ??? tyś nie egipski bóg słońca tylko jakaś kasandra ~mokra 2 2017-02-02 10:59
Trzepanie łapigroszy cd!!! ~mk 2 2017-02-02 10:43
mali nie kupuja a gruby inwestor juz sobie stad poszedl?dlatego spadki? ~ra 6 2017-02-02 10:26
pieknie 1,2 peklo a zaraz 1,13 zl peknie coraz lepiej padaczka? ~ra 1 2017-02-02 10:22
mali wywalaja koniec spolki? ~ra 1 2017-02-02 10:18
jak z tego poziomu nie bedzie wyjscia w gore to lecimy ostro w dol? ~ra 2 2017-02-02 09:42
PRZESIADKA NA NOVINE - BĘDZIE MOŻNA ZAROBIC ..... ~xcx 1 2017-02-02 09:37
kazdy pize o cierpliwosci a tu mieszaja i zjezdzaja? ~ra 3 2017-02-02 09:32
ZNOWU BĘDZIE ZJAZD DO 0,80 GRONI ...... ~stefek 11 2017-02-02 09:12
skoczki skacza spadochrony otwarte? ~ra 1 2017-02-02 09:11
Powrót na do poziomu 0,8 - 1zł maks ~Ksawer 17 2017-02-02 09:07
faktem jest że ktoś to kupuje ,,,,,,i kupione znikaja ~oki 3 2017-02-02 08:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.