|
Godzine temu: emisja 46mln po 0.12
|
~NoToLipa
|
4
|
2017-02-06 10:26
|
|
I co fajansiarze? :)))
|
~lol
|
24
|
2017-02-06 10:26
|
|
W spolce nie dzialaja telefony
|
~Cycu
|
2
|
2017-02-06 10:22
|
|
opych papier w najlepsze a naiwni kupuja?
|
~ra
|
1
|
2017-02-06 10:20
|
|
ubierają aż miło
|
~as
|
6
|
2017-02-06 10:17
|
|
No i jak tam wasze prostokątne oscylatory?
|
~sss
|
17
|
2017-02-06 10:14
|
|
Spokojnie ciężko będzie znaleźć sprzedawcę poniżej 36 gr
|
~Wielki
|
6
|
2017-02-06 10:11
|
|
Dlaczego tak spada ???
|
~Adebayor
|
13
|
2017-02-06 10:09
|
|
ZOSTALO TYLKO 12 GODZIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~MOC
|
9
|
2017-02-06 10:06
|
|
Pora przetestowac 0.39-0.36
|
~Osa
|
14
|
2017-02-06 10:02
|
|
Kiedy w chodzi emisja D
|
~Wielki
|
11
|
2017-02-06 09:57
|
|
BATON 300K na 40gr ale maja tego do wywalenia
|
~Starter
|
17
|
2017-02-06 09:55
|
|
Jutro, AKOPALIPSA
|
~sss
|
17
|
2017-02-06 09:54
|
|
"sss", co będzie jutro ?
|
~mgames
|
12
|
2017-02-06 09:51
|
|
Prawdziwa wartość akcji
|
lakiluuk
|
2
|
2017-02-06 09:50
|
|
PRAWDOPODOBNIE MACRO ROZMAWIA Z ORANGE
|
~MILIONER
|
11
|
2017-02-06 09:48
|
|
proba wybicia kursu hehe dobra ta podbitka
|
~dolar
|
3
|
2017-02-06 09:46
|
|
Lakiluki lolki i inne srolki
|
~Darek
|
1
|
2017-02-06 09:45
|
|
Obiektywnie - na czym zarabia spolka?
|
~karlos
|
18
|
2017-02-06 09:44
|
|
Apokalipsy dzień pierwszy.
|
~sss
|
18
|
2017-02-06 09:42
|
|
sypac pkc bo nudno?
|
~ra
|
1
|
2017-02-06 09:37
|
|
kiedy kolejna sprzedaż kitu dla naiwnych? :)
|
~as
|
25
|
2017-02-06 09:32
|
|
kurs spada bedziemy dobierac nizej?
|
~mg
|
19
|
2017-02-06 09:15
|
|
znowu spadki nikt nie kupuje dobra spolka nierozumiem?
|
~mg
|
8
|
2017-02-06 09:14
|
|
to po ile oddacie, 12 czy 10 gr?
|
~as
|
4
|
2017-02-06 09:14
|
|
Tak, a na dodatek w czwartek Brexit.
|
~sss
|
4
|
2017-02-06 09:13
|
|
sprawdzam wsparcie na 18 gr
|
darknews
|
11
|
2017-02-06 09:12
|
|
Zapomnijcie ze kupicie po taniosci !!!!!
|
mooc
|
3
|
2017-02-06 09:12
|
|
żeby to wam coś drgnęło, to musiało by...
|
~as
|
3
|
2017-02-06 09:11
|
|
wyniki wyniki wszyscyyyy sprzedaja?
|
~ra
|
1
|
2017-02-06 09:11
|