Forum giełdowe spółki MACRO GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Godzine temu: emisja 46mln po 0.12 ~NoToLipa 4 2017-02-06 10:26
I co fajansiarze? :))) ~lol 24 2017-02-06 10:26
W spolce nie dzialaja telefony ~Cycu 2 2017-02-06 10:22
opych papier w najlepsze a naiwni kupuja? ~ra 1 2017-02-06 10:20
ubierają aż miło ~as 6 2017-02-06 10:17
No i jak tam wasze prostokątne oscylatory? ~sss 17 2017-02-06 10:14
Spokojnie ciężko będzie znaleźć sprzedawcę poniżej 36 gr ~Wielki 6 2017-02-06 10:11
Dlaczego tak spada ??? ~Adebayor 13 2017-02-06 10:09
ZOSTALO TYLKO 12 GODZIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~MOC 9 2017-02-06 10:06
Pora przetestowac 0.39-0.36 ~Osa 14 2017-02-06 10:02
Kiedy w chodzi emisja D ~Wielki 11 2017-02-06 09:57
BATON 300K na 40gr ale maja tego do wywalenia ~Starter 17 2017-02-06 09:55
Jutro, AKOPALIPSA ~sss 17 2017-02-06 09:54
"sss", co będzie jutro ? ~mgames 12 2017-02-06 09:51
Prawdziwa wartość akcji lakiluuk 2 2017-02-06 09:50
PRAWDOPODOBNIE MACRO ROZMAWIA Z ORANGE ~MILIONER 11 2017-02-06 09:48
proba wybicia kursu hehe dobra ta podbitka ~dolar 3 2017-02-06 09:46
Lakiluki lolki i inne srolki ~Darek 1 2017-02-06 09:45
Obiektywnie - na czym zarabia spolka? ~karlos 18 2017-02-06 09:44
Apokalipsy dzień pierwszy. ~sss 18 2017-02-06 09:42
sypac pkc bo nudno? ~ra 1 2017-02-06 09:37
kiedy kolejna sprzedaż kitu dla naiwnych? :) ~as 25 2017-02-06 09:32
kurs spada bedziemy dobierac nizej? ~mg 19 2017-02-06 09:15
znowu spadki nikt nie kupuje dobra spolka nierozumiem? ~mg 8 2017-02-06 09:14
to po ile oddacie, 12 czy 10 gr? ~as 4 2017-02-06 09:14
Tak, a na dodatek w czwartek Brexit. ~sss 4 2017-02-06 09:13
sprawdzam wsparcie na 18 gr darknews 11 2017-02-06 09:12
Zapomnijcie ze kupicie po taniosci !!!!! mooc 3 2017-02-06 09:12
żeby to wam coś drgnęło, to musiało by... ~as 3 2017-02-06 09:11
wyniki wyniki wszyscyyyy sprzedaja? ~ra 1 2017-02-06 09:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.