Forum giełdowe spółki MACRO GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wszyscy wiedzą co jutro będzie. ~lol 11 2017-02-06 19:25
Wiecie co oznaczają spadki na takim wolumenie? ~lol 16 2017-02-06 19:17
spolka ladnie rosnie ale ile zarobila ~ttt 5 2017-02-06 18:48
"lol" to dawny "sss" !!!! :) :) ~mgames 8 2017-02-06 18:08
balon wart 100mln !!! ~leo1975 10 2017-02-06 17:53
nie mowilem zwala na maxa na fix?wyniki za 2 dni a nikt nie kupuje? ~ra 5 2017-02-06 17:20
ojojoj spadeczki ~hahaha 2 2017-02-06 17:03
kierunek 50gr ~haha 11 2017-02-06 16:47
Pozostała 1 godzina MARZEŃ! ~lol 11 2017-02-06 16:47
zwala zwala zwala fix dobije akcje na dno? ~ra 1 2017-02-06 16:47
UBIERAJĄ!!!!! ~lol 8 2017-02-06 16:43
MNI wychodzi z dołka po dużych spadkach ~na 1 2017-02-06 15:28
jak mawiają dawcy kapitału : zanizanie przed ~leo1975 7 2017-02-06 15:11
tyle zachodu i tylko około 500 tys akcji przemielone , jednak WZROSTY sa ~kil 1 2017-02-06 14:53
Jaka jest kapitalizacja spółki? ~Mark 34 2017-02-06 14:49
Koniec tej ZABAWY !!!! Jeszcze dzis na ZIELONO !!!!! mooc 2 2017-02-06 14:48
Dla mnie to typowe zanizanie ~INWESTOR 3 2017-02-06 14:41
POJUTRZE JUZ RAPORT !!!!!!!!!!!!!!!!!! ~MOC 5 2017-02-06 14:29
Sztuczne podtrzymywanie kursu ~Fred 7 2017-02-06 14:19
W T-Mobile już niebawem reklama gry phantomsix ~Wielki 45 2017-02-06 13:25
re, ty już przypadkiem nie powinieneś ~lol 5 2017-02-06 12:42
Zapraszam oszołomów i kwikaczy!!! lakiluuk 1 2017-02-06 12:08
Kiedy pojawi się cena <1zł? lakiluuk 6 2017-02-06 11:48
Spadki spadki spadki ~Fred 4 2017-02-06 11:15
oj dzieci , dzieci ,, emisja to stary temat / było info-WSZYSTKO za ~tak 3 2017-02-06 11:03
ADMIN WEZ SIE DO ROBOTY ~toronto 2 2017-02-06 10:45
już po korekcie ? a mjało być tak strasznie ,,,,, troszkę poszło , ale w ~hgf 2 2017-02-06 10:45
NIE WIDAĆ JAKIEJŚ WIELKIEJ PANIKI W ZWIĄZKU Z TĄ EMISJĄ :) KTO MIAŁ SPRZ ~Tomek 3 2017-02-06 10:40
czyli to wszystko to ściema ??? ~leo1975 8 2017-02-06 10:35
gdzie te miliony akcji a kurs spadki caly czas ma? ~ra 1 2017-02-06 10:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.