Forum giełdowe spółki MACRO GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
kiedy info o objęciu pakietu po 0,30 zł ? czy dopiero po tym infie ~AAA 14 2017-02-06 09:10
Dobre wieści się szykują ~gigson 15 2017-02-06 09:09
No i pięknie ~MaLcin 26 2017-02-06 09:09
Trzeba zebrać te dwie setki po 29gr i wtedy ruszy ~Wielki 18 2017-02-06 09:08
aktualna sytuacja 3 ~toronto 1 2017-02-06 09:07
sprzedawac spolka na minus dzis i jutro nikt nie kupuje wyprzedaz? ~ra 3 2017-02-06 09:06
MNI odbija od dołka ~karol 1 2017-02-06 09:06
ostry zjazd a nie mowilem ha ha? ~ra 1 2017-02-06 09:05
nędznie,, bardziej się postarajcie groszołapy , jednak już NIKT nie odda ~hgf 2 2017-02-06 08:55
Ratować kapitał nadchodzi mega zwala ~Ferd 1 2017-02-06 08:55
13 godzin. ~lol 8 2017-02-06 07:27
po co te nerwy ~sowa 2 2017-02-05 21:57
To w końcu jak w tym tygodniu? wzrosty czy spadki ?? ~HSV-20 5 2017-02-05 20:13
Jutro conajwzyej to leszcze moga kupowac po 1,5 !!! mooc 3 2017-02-05 19:32
Ponad 100 milionow akcji emisji Polimexu......i ~arus 5 2017-02-05 19:18
to jak groszołapy ? kółeczko się nie udało ? teraz tylko PKC was ratuje ~hgf 4 2017-02-05 19:08
Dotacje rzadowe dla branzy gier ! ~DariuszAnalItyk 1 2017-02-05 17:40
Dotacje Rzadowe dla branzy gier ~DariuszAnalItyk 1 2017-02-05 17:39
Rzad dofinansowywac ma spolki gier ! ~Szalonydentysta 1 2017-02-05 17:35
Rzad dofinansowywac ma spolki gier ! ~Szalonydentysta 1 2017-02-05 17:34
tutaj to korekta ~ups 1 2017-02-05 17:33
Zostało wam ~lol 1 2017-02-05 17:29
no to wkrótce ODJAZD , objete WSZYSKIE AKCJE / INFO/ ~tak 7 2017-02-05 17:22
Cześć czy Waszym zdaniem warto zainwestować w tą spółkę ? ~remiq 28 2017-02-05 16:11
MEGA SPADKI sie szykują ~Alan 5 2017-02-05 15:51
Wygląda na to, że BBM przygotowuje nową stronę ~Mr_X 14 2017-02-05 15:51
LICZYĆ! ~MaLcin 6 2017-02-05 15:10
Dla odmiany coś merytorycznego ~J73 4 2017-02-05 12:26
W sumie, to nawetby lepiej dla kursu, jak niedowiarki teraz sprzedadzą ! ~mgames 6 2017-02-05 12:04
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Grube info!!! lakiluuk 6 2017-02-05 02:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.