|
kiedy info o objęciu pakietu po 0,30 zł ? czy dopiero po tym infie
|
~AAA
|
14
|
2017-02-06 09:10
|
|
Dobre wieści się szykują
|
~gigson
|
15
|
2017-02-06 09:09
|
|
No i pięknie
|
~MaLcin
|
26
|
2017-02-06 09:09
|
|
Trzeba zebrać te dwie setki po 29gr i wtedy ruszy
|
~Wielki
|
18
|
2017-02-06 09:08
|
|
aktualna sytuacja 3
|
~toronto
|
1
|
2017-02-06 09:07
|
|
sprzedawac spolka na minus dzis i jutro nikt nie kupuje wyprzedaz?
|
~ra
|
3
|
2017-02-06 09:06
|
|
MNI odbija od dołka
|
~karol
|
1
|
2017-02-06 09:06
|
|
ostry zjazd a nie mowilem ha ha?
|
~ra
|
1
|
2017-02-06 09:05
|
|
nędznie,, bardziej się postarajcie groszołapy , jednak już NIKT nie odda
|
~hgf
|
2
|
2017-02-06 08:55
|
|
Ratować kapitał nadchodzi mega zwala
|
~Ferd
|
1
|
2017-02-06 08:55
|
|
13 godzin.
|
~lol
|
8
|
2017-02-06 07:27
|
|
po co te nerwy
|
~sowa
|
2
|
2017-02-05 21:57
|
|
To w końcu jak w tym tygodniu? wzrosty czy spadki ??
|
~HSV-20
|
5
|
2017-02-05 20:13
|
|
Jutro conajwzyej to leszcze moga kupowac po 1,5 !!!
|
mooc
|
3
|
2017-02-05 19:32
|
|
Ponad 100 milionow akcji emisji Polimexu......i
|
~arus
|
5
|
2017-02-05 19:18
|
|
to jak groszołapy ? kółeczko się nie udało ? teraz tylko PKC was ratuje
|
~hgf
|
4
|
2017-02-05 19:08
|
|
Dotacje rzadowe dla branzy gier !
|
~DariuszAnalItyk
|
1
|
2017-02-05 17:40
|
|
Dotacje Rzadowe dla branzy gier
|
~DariuszAnalItyk
|
1
|
2017-02-05 17:39
|
|
Rzad dofinansowywac ma spolki gier !
|
~Szalonydentysta
|
1
|
2017-02-05 17:35
|
|
Rzad dofinansowywac ma spolki gier !
|
~Szalonydentysta
|
1
|
2017-02-05 17:34
|
|
tutaj to korekta
|
~ups
|
1
|
2017-02-05 17:33
|
|
Zostało wam
|
~lol
|
1
|
2017-02-05 17:29
|
|
no to wkrótce ODJAZD , objete WSZYSKIE AKCJE / INFO/
|
~tak
|
7
|
2017-02-05 17:22
|
|
Cześć czy Waszym zdaniem warto zainwestować w tą spółkę ?
|
~remiq
|
28
|
2017-02-05 16:11
|
|
MEGA SPADKI sie szykują
|
~Alan
|
5
|
2017-02-05 15:51
|
|
Wygląda na to, że BBM przygotowuje nową stronę
|
~Mr_X
|
14
|
2017-02-05 15:51
|
|
LICZYĆ!
|
~MaLcin
|
6
|
2017-02-05 15:10
|
|
Dla odmiany coś merytorycznego
|
~J73
|
4
|
2017-02-05 12:26
|
|
W sumie, to nawetby lepiej dla kursu, jak niedowiarki teraz sprzedadzą !
|
~mgames
|
6
|
2017-02-05 12:04
|
Grube info!!!
|
lakiluuk
|
6
|
2017-02-05 02:27
|