|
Czujecie się wyolczakowani w kakao?
|
~Kakao
|
3
|
2025-09-05 13:22
|
|
Inni dostali pieniądze z KPO na jachty, a Luon ani grosza i upadnie
|
~jw
|
3
|
2025-08-10 12:21
|
|
Czy Dawid Olczak nadal jest prezesem?
|
~Pytam
|
2
|
2025-08-09 08:13
|
|
Czy art. 296 KK dotyczy także spółek giełdowych?
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-08-07 17:07
|
|
Czy z Szeszeli grozi ekstradycja?
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-08-07 08:57
|
|
Raportu w sierpniu nie będzie! Wyjeżdżam na Seszele
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-07-29 12:29
|
|
Niczego mi nie udowodnicie!
|
~DawidOlszak
|
2
|
2025-07-29 12:28
|
|
Czy znacie lepszego biznesmena niż Dawid Olczak?
|
~Pytanie
|
2
|
2025-07-29 12:08
|
|
Czujecie się oszukani przez Dawida Olczaka?
|
~Akcjonariusz
|
3
|
2025-07-21 19:26
|
|
Czujecie się OSZUKANI przez Dawida Olczaka?
|
~Akcjonariusz
|
1
|
2025-07-19 18:28
|
|
Dziwne zachowanie Prezesa LuOn !
|
~darekbabkier
|
13
|
2025-07-18 16:36
|
|
Nie mam waszego raportu i co mi zrobicie?
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-07-18 16:31
|
|
Czy was też Dawid Olczak zablokował na Twitterze za zadawanie pytań?
|
~jw
|
2
|
2025-07-17 19:50
|
|
Teraz będziemy robić kolorowe radyjka. Już wkrótce nowe podcasty!
|
~DawidOlszak
|
2
|
2025-07-17 11:47
|
|
Odpowiedź KNF: wiemy że się pan wzbogacił, więc ukarzemy inwestorów
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-07-13 11:24
|
|
Szukam inwestorów pod nowy projekt. Kolorowe radio na czipie esp
|
~JaromirKoop
|
1
|
2025-07-13 11:17
|
|
Hej znacie jeszcze jakieś małe spółki do wydojenia?
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-07-13 07:49
|
|
Raportu nie będzie i co mi zrobicie?
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-07-11 11:31
|
|
Czy można porzucić spółkę i nie ponieść żadnych konsekwencji?
|
~DawidOloczak
|
7
|
2025-07-09 11:54
|
|
Raportu za 2 kw. też nie będzie
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-07-09 11:51
|
|
Koniec z kolorową żarówka. Teraz będę robił kolorowe radyjka
|
~JaromirKoop
|
2
|
2025-07-05 19:35
|
|
Niestety popsułem coś w oprogramowaniu i nie wiem jak to naprawić
|
~JaromirKoop
|
1
|
2025-07-03 12:41
|
|
Kazałem ukryć forum na bankierze
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-06-29 17:00
|
|
Perełka
|
~Ktos
|
1
|
2025-06-25 18:41
|
|
Trup
|
~Ktos
|
1
|
2025-06-25 14:05
|
|
Kiedy wniosek o wycofanie z gpw?
|
~Misiek
|
4
|
2025-06-20 12:10
|
|
W tym roku już raczej bez żadnego ESPI.
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-06-20 10:10
|
|
Prawie udało nam się ukończyć projekt żarówki gu10!
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-06-09 18:36
|
|
GPW: w sprawie upomnienia spółki
|
~jw
|
1
|
2025-06-07 10:10
|
|
Raportu za Q2 nie będzie, no bo i po co
|
~DawidOlszak
|
1
|
2025-06-06 11:00
|