Forum giełdowe spółki LUON SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czujecie się wyolczakowani w kakao? ~Kakao 3 2025-09-05 13:22
Inni dostali pieniądze z KPO na jachty, a Luon ani grosza i upadnie ~jw 3 2025-08-10 12:21
Czy Dawid Olczak nadal jest prezesem? ~Pytam 2 2025-08-09 08:13
Czy art. 296 KK dotyczy także spółek giełdowych? ~DawidOlszak 1 2025-08-07 17:07
Czy z Szeszeli grozi ekstradycja? ~DawidOlszak 1 2025-08-07 08:57
Raportu w sierpniu nie będzie! Wyjeżdżam na Seszele ~DawidOlszak 1 2025-07-29 12:29
Niczego mi nie udowodnicie! ~DawidOlszak 2 2025-07-29 12:28
Czy znacie lepszego biznesmena niż Dawid Olczak? ~Pytanie 2 2025-07-29 12:08
Czujecie się oszukani przez Dawida Olczaka? ~Akcjonariusz 3 2025-07-21 19:26
Czujecie się OSZUKANI przez Dawida Olczaka? ~Akcjonariusz 1 2025-07-19 18:28
Dziwne zachowanie Prezesa LuOn ! ~darekbabkier 13 2025-07-18 16:36
Nie mam waszego raportu i co mi zrobicie? ~DawidOlszak 1 2025-07-18 16:31
Czy was też Dawid Olczak zablokował na Twitterze za zadawanie pytań? ~jw 2 2025-07-17 19:50
Teraz będziemy robić kolorowe radyjka. Już wkrótce nowe podcasty! ~DawidOlszak 2 2025-07-17 11:47
Odpowiedź KNF: wiemy że się pan wzbogacił, więc ukarzemy inwestorów ~DawidOlszak 1 2025-07-13 11:24
Szukam inwestorów pod nowy projekt. Kolorowe radio na czipie esp ~JaromirKoop 1 2025-07-13 11:17
Hej znacie jeszcze jakieś małe spółki do wydojenia? ~DawidOlszak 1 2025-07-13 07:49
Raportu nie będzie i co mi zrobicie? ~DawidOlszak 1 2025-07-11 11:31
Czy można porzucić spółkę i nie ponieść żadnych konsekwencji? ~DawidOloczak 7 2025-07-09 11:54
Raportu za 2 kw. też nie będzie ~DawidOlszak 1 2025-07-09 11:51
Koniec z kolorową żarówka. Teraz będę robił kolorowe radyjka ~JaromirKoop 2 2025-07-05 19:35
Niestety popsułem coś w oprogramowaniu i nie wiem jak to naprawić ~JaromirKoop 1 2025-07-03 12:41
Kazałem ukryć forum na bankierze ~DawidOlszak 1 2025-06-29 17:00
Perełka ~Ktos 1 2025-06-25 18:41
Trup ~Ktos 1 2025-06-25 14:05
Kiedy wniosek o wycofanie z gpw? ~Misiek 4 2025-06-20 12:10
W tym roku już raczej bez żadnego ESPI. ~DawidOlszak 1 2025-06-20 10:10
Prawie udało nam się ukończyć projekt żarówki gu10! ~DawidOlszak 1 2025-06-09 18:36
GPW: w sprawie upomnienia spółki ~jw 1 2025-06-07 10:10
Raportu za Q2 nie będzie, no bo i po co ~DawidOlszak 1 2025-06-06 11:00
[x]
LUON -4,87% 1,00 2025-03-24 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.