Forum giełdowe spółki KLON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Klon S.A. udany i ambitny debitu ~komendant 3 2011-07-14 11:47
Struktura przychodów netto ze sprzedaży produktów 13 mln PLN !!! ~komendant 2 2011-07-14 10:27
Prognozy finansowe przychodów i zysku obiecujące ~komendant 1 2011-07-14 09:53
Tu bedzie czysty zysk ~Mecenasik 3 2011-07-13 13:03
[x]
KLON -13,85% 1,12 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.