Forum giełdowe spółki ICE CODE GAMES SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Połączenie z ICG da nowy impuls do wzrostów ~lakma 10 2020-05-15 14:11
Ładny wzrost na dzień dobry ~remaps 4 2020-05-15 10:27
Co taki spokój daw1985 12 2020-05-15 09:27
Gdzie popyt? ~remaps 2 2020-05-12 10:36
Czy mógłby ktoś łyknąć batona 16000 akcji za 1.11? ~remaps 4 2020-05-07 15:16
Raport kwartalny ~Darwin 15 2020-05-07 14:47
Za chwilkę jedziemy z koksem ~Rad 2 2020-05-07 14:18
niebawem będzie tu HOP :) ~KonikPolny 2 2020-05-06 09:22
Od maja tylko w górę -dareczek- 10 2020-05-06 09:09
Ice code games fb ~Gość 2 2020-05-05 20:00
PIĘKNIE :) DZIEKI ZA SYPANKO:) wzięte ~pok 19 2020-05-05 11:00
Tak spadnie do 19 groni ~wpieniacz 18 2020-05-05 10:34
Chyba wszyscy przenieśli się OML ~era 3 2020-05-05 01:25
W KOŃCU SPADŁO DO 1zł:) na to czekaliśmy:)) ~Pok 2 2020-05-04 21:29
Połączenie ~Pytajnik 5 2020-05-04 14:16
dlaczego dziś GPW nie pracuje ? ~Golden_Live 3 2020-05-04 09:27
Zaraz wejdą Stany ~multimulti 4 2020-04-29 18:55
Dziwne ~paaulinka 3 2020-04-29 18:15
Cóż za wyßmienita okazja. ~wpieniacz 1 2020-04-29 12:12
Nowa dobra okazja to setanta. ~wpieniacz 2 2020-04-29 11:02
demiurg -dareczek- 7 2020-04-29 09:44
January to taki mniejszy Patrowicz ~wpieniacz 3 2020-04-29 06:42
Wartość księgowa 5gr toć to szaleństwo ~PEGI 13 2020-04-28 20:25
Rusza Premium Fund ~Olo 1 2020-04-28 16:41
107 k szczęścia wam wcisneli. ~syfilis 2 2020-04-28 15:33
Dobra rada dla wątpiących. -dareczek- 10 2020-04-28 12:59
Digital wróci jeszcze powyżej 1,50 zł ~hector 4 2020-04-28 07:42
cierpliwi zarobią ~FanJC 1 2020-04-27 22:29
No i co?? Jak po zakupie Farmy?? ~syfilis 5 2020-04-27 21:33
Wywalanko czy wejście? ~remaps 7 2020-04-27 19:45
[x]
ICECODE 5,36% 0,12 2026-06-24 15:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.