Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Są trole spadkowe czyli odjazd murowany ~InwestorIndywidualny 1 2020-10-25 20:33
WCHODZE ALLIN!!! ~InwestorIndywidualny 1 2020-10-25 20:05
a i tak urośnie i co zrobicie Borucie ? ~karol 8 2020-10-25 19:11
ARENA od listopada tworzy platformę jak allegro ~Ttt 1 2020-10-25 18:50
173mln zł ~Pol 20 2020-10-25 18:46
Nie nawracajcie sobie głowy Boruta INC będzie królem gieldy ~Ttt 2 2020-10-25 18:36
Największą dotacją covidoaw ~Wójt 3 2020-10-25 18:15
czy ta dotacja dotyczy wdrożenia NANOPATRUNKÓW ? ~karol 7 2020-10-25 18:06
Do czego będą służyły produkty finalnie Dotacji? Jak myślicie? ~meb 14 2020-10-25 17:24
SĄ TROLE CZYLI JUTRO ODLOT ~InwestorIndywidualny 1 2020-10-25 17:06
Boruta ma szczepionkę na Covit i lek .HIT FORUM, mydła tanie ma..... ~Beka_Boruta 3 2020-10-25 17:04
INFO: śmierdązy frajer i troll 46.238.230. ~INFO 1 2020-10-25 16:07
BORYTA -10,7 mln zł dotacji na walkę z Covid ~meb 8 2020-10-25 15:19
dotacja na walke z covid 19, ponad 10 mln ciekawy poniedziałek będzie:) b72 11 2020-10-25 15:18
Największą dotacja covidova w Polsce!!! ~meb 10 2020-10-25 14:01
Info ~Łukasz 2 2020-10-25 12:54
INVENTIONbio ...ze wsparciem finansowym ! :) link ~jazgot 3 2020-10-25 12:53
Mam średnia 1.05 było 1.31 nie sprzedałem ~Korba 8 2020-10-25 12:52
Są szanse na 4 pln jeszcze w tym roku? ~Boruciarz 6 2020-10-25 12:51
Tutaj do końca roku będzie przejęcie inventionbio - ta informacja będzie ~Remek 4 2020-10-25 12:49
10 mln netto dla inventionbio ~Korba 3 2020-10-25 12:49
Rozwój infrastruktury badawczej InventionBio koszt cał 14 661 600,00 zł ~mm 8 2020-10-25 12:48
Boruta-Zachem chce współpracować z właścicielem Bakomy ~Prezes 3 2020-10-25 12:47
Nowy /// ~Angello 8 2020-10-25 12:32
COVID-19", DOTACJA 10,7 MLN ZŁ - BORUTA ZACHEM JEST WSPANIAŁA ~Stan 4 2020-10-25 12:31
Lista projektów zatwierdzona w dniu 21.10.2020 r. 14 MLN PROJEKT acomitam 28 2020-10-25 12:28
Boruta-Zachem: Projekt InventionBio rekomendowany do dofinansowania z UE panszwejk 2 2020-10-25 12:26
Czytać ~On12 5 2020-10-25 12:23
Czytam troli ~Angello 1 2020-10-25 12:23
To o nich chodzi? ~Dude 3 2020-10-25 12:23
[x]
HUBTECH 0,00% 0,23 2026-06-25 09:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.