|
Ale odpal ,haha
|
~Jop
|
1
|
2020-10-26 09:40
|
|
KIEDYS KTOS TRAFI .
|
~emigrant
|
1
|
2020-10-26 09:36
|
|
I co panikarze?
|
andronom
|
1
|
2020-10-26 09:36
|
|
Dla technikow - formacja spodka na Telliani !
|
~Makler13
|
28
|
2020-10-26 09:33
|
|
Nie sprzedam ani po 0,70 ,ani po 0,80,ale dużo ,dużo wyżej
|
~karol
|
13
|
2020-10-26 09:23
|
|
NO I JUŻ PO WZROSTACH A TYLE SIĘ PONAGANIALISCIE LEMINGI
|
~laki
|
2
|
2020-10-26 09:20
|
|
Target na dziś - 1,40 PLN
|
~GURU_GPW
|
6
|
2020-10-26 09:19
|
|
to co +10 czy =+15
|
~karol
|
3
|
2020-10-26 09:18
|
|
bananowa ,,,
|
~InwestorIndywidualny
|
1
|
2020-10-26 09:18
|
|
To co -5% czy -10%
|
~Leszczyk
|
1
|
2020-10-26 09:11
|
|
No i co naganiacze
|
~Leszczyk
|
3
|
2020-10-26 09:11
|
|
Drobnica nie ma siły
|
~Leszczyk
|
1
|
2020-10-26 09:02
|
|
XTB WYNIKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~LepszaBoruta
|
1
|
2020-10-26 08:56
|
|
Jakie TKO ??
|
~kasztan
|
3
|
2020-10-26 08:47
|
|
Info - nowe
|
~Marek
|
2
|
2020-10-26 08:46
|
|
wrzucam LINK - data+dofinansowanie +troche extra info
|
~emigrant
|
6
|
2020-10-26 08:38
|
|
Znow caly weekend naganiali
|
~leszczyk
|
4
|
2020-10-26 08:38
|
|
BML ma kapitalizację ponad 4 razy wyższą od Boruty
|
~armaniak
|
4
|
2020-10-26 08:27
|
|
Boruta—- INFO
|
~Bruno
|
7
|
2020-10-26 08:23
|
|
1,25 zł pierwszy poważny opór - dużo to powie co dalej
|
~John
|
7
|
2020-10-26 08:23
|
|
Info o dotacji jest znane od wielu dni.
|
~janek
|
4
|
2020-10-26 08:18
|
|
Kto sprzedał akcje Boruty poniżej 95 groszy już chyba żałuje
|
~John
|
2
|
2020-10-26 08:14
|
|
Nie po to was ubrali ,żeby wam super infa wypuszczali oddacie po 50gr
|
~Znawca
|
4
|
2020-10-26 08:13
|
|
info z piątku 17.30
|
~Domino
|
2
|
2020-10-26 06:55
|
|
Dlaczego naganiacie na stare Info o projekcie?
|
~Pytanie
|
11
|
2020-10-26 06:48
|
|
Przychody
|
~Trezu
|
12
|
2020-10-25 22:43
|
|
Kryzys
|
~Realista
|
3
|
2020-10-25 22:00
|
|
Czy będzie ESPI o zgłoszeniu patentowym? Cytat z piątkowego komunikatu.
|
~interesujące
|
6
|
2020-10-25 21:42
|
|
Widze że kupują bedzie odjazd
|
~rewelka
|
10
|
2020-10-25 21:29
|
|
Grubo: Rządowa dotacja na walkę z COVID-19 na 12 mln zł
|
~John
|
10
|
2020-10-25 21:06
|