Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NO JAK TAM LEMINGI WZROSTY ?? ~laki 6 2020-10-26 16:11
Ale wala ~Leszczyk 6 2020-10-26 16:09
SQURWIELE PO RAZ SETNY POSTAWIŁT POPTCHACZ TYM RAZEM NA 884 ~laki 1 2020-10-26 16:09
Znów popychacze 1mln akcji ~Leszczyk 3 2020-10-26 16:08
TAKIEGO TATUJACEGO SIĘ POLSKIEGO BYYDŁA NIE PAMIĘTAM OD WIELU ~laki 1 2020-10-26 15:56
JAKIM TRA BYĆ GŁUPIM ABY MAJĄC 60 % STRATY NIE WIEDZIEĆ ŻE NIGDY ~laki 3 2020-10-26 15:56
NO JAK TAM KAROLKI MAXI I INNE ŚMIECI NA ILE MILIONÓW ZNÓW WASZE ~laki 6 2020-10-26 15:47
Dawac na biomed tam trend wzrostowy rozpoczęty!@@@ ~Markopolo 3 2020-10-26 15:46
Zaraz dolne widły ~uwaga 1 2020-10-26 15:41
PO CO JEST GPW ??? ~laki 1 2020-10-26 15:38
PO CO JEST T YLE ŚMIECI LUDZKICH VEL NAGANIACZY ??? ~laki 5 2020-10-26 15:33
JAKO DROBNI AKCJONARIUSZE POWINNIŚCIE SŁAĆ SKARGI DO KNF BO TU ~laki 4 2020-10-26 15:32
Ubrani powyżej 1 zł wystąp!!!! ~Janusz 5 2020-10-26 15:24
dlaczego to wciąż spada skoro firma ma fundamenty ~dario 1 2020-10-26 15:24
NO JAK TAM DURNIE OD KOSMOSÓW, RAKIET, UPUP APÓW I INNCH ~laki 1 2020-10-26 15:21
Prawda o lakim. ~dude 7 2020-10-26 15:06
inwestycje ~Kod3x 1 2020-10-26 15:01
aktywność Dżentelmena tego Forum co się zwie Laki pokazuje że to dobra ~karol 12 2020-10-26 14:39
Ponownie można tanio kupić ~Wiesko 4 2020-10-26 14:35
Możecie słuchać Karola ale wtedy z 10 tys zostanie wam 3 tys ~Konsekwencji 1 2020-10-26 14:35
dawajcie śmiecia na 50 groszy ~dddd 1 2020-10-26 14:34
Wykini finansowe Q3 16.11.2020 to poniedziałek ~Antracyt 3 2020-10-26 14:34
DZISIAJ CZEKA NAS MEGA ESPI longterm44 13 2020-10-26 14:20
Na razie Borutę zaorali "gracze" ~Boruciak 18 2020-10-26 13:57
Super artykuł wnp.pl ~Wiesko 3 2020-10-26 13:46
dobra parchy oldsheterhend 3 2020-10-26 13:40
Dobrałem kolejny pakiet dziś ~Korba 6 2020-10-26 13:33
Boruta wśród światowych graczy chemicznych link ~Maxiking 4 2020-10-26 13:33
jesteśmy gotowi na duże wzrosty ~karol 8 2020-10-26 13:30
Kurs boruty jest jak wzwód 65 latka 5 min a później wisi ~Gosc 3 2020-10-26 13:29
[x]
HUBTECH -0,88% 0,23 2026-06-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.