Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro lecimy na 1 zł......... ~Patriota 1 2020-10-26 18:30
Formacja odwróconej Biowaginy! ~on 2 2020-10-26 18:30
Panowie, to naprawdę zaczyna podejrzanie wyglądać. ~nnnnnnnnnnnn 8 2020-10-26 18:07
Na Borucie rządzi ~cierpliwy 2 2020-10-26 18:06
PO CO NAPADAĆ NA BANKI WYSTARCZY TROCHE KASKI I MOŻNA NA ~laki 1 2020-10-26 18:01
Spadamy na 0,70? ~Markopolo 1 2020-10-26 17:35
ZARĄBISTY AKCJONARIAT PO DOBRYM INFO MINUS 5 % ~laki 6 2020-10-26 17:28
Hedge fund ~Pm 1 2020-10-26 17:26
Resztki handlujących niedobitków ~Korba 4 2020-10-26 17:23
To jest tak bezsensowne, że do kupuję za ile mogę! ~Starywyga 9 2020-10-26 17:21
POWROT DO BAZY Z LIPCA 29 GROSZY ~dddd 3 2020-10-26 17:20
Nie wiem jak nazwać akcjonariuszy którzy teraz sprzedaj ą ~jimmy1962 4 2020-10-26 17:17
Dzieki za 0,88. Kocham nasza bananowa ~PytonTrader 2 2020-10-26 17:17
BEZ INTERWENCJI KNF MAFFFIA MOŻE KURS ZWALIĆ NAWET NA KILKA GRONI ~laki 3 2020-10-26 17:15
Fajna zabawa na zamku... ~Fuks 6 2020-10-26 17:07
PO DOBRYM INFO Z PLUS 5 % MINUS 10 % ZARĄBIASTY ŚMIEĆ JAKICH MAŁO ~laki 2 2020-10-26 16:56
48 mln akcji za 70 mln zł !! Kto to kupił? ~meb 1 2020-10-26 16:56
pamietacie jak sie cieszylismy pakietówką po 1,65zł? nieźle ubrali kogoś ~dddd3 3 2020-10-26 16:54
brak slow... by opisac to co sie dzieje na tej spolce ~jakimcudem 20 2020-10-26 16:46
Gra pod wyniki ~LeszczAmbicjoner 3 2020-10-26 16:45
Dobre ?,?? Wiadomości ~Kylo 1 2020-10-26 16:45
Wysyp naganiaczy dobrze swiadczy ~meb 2 2020-10-26 16:44
Widzę że spekula rządzi, neguje wszystkie pozytywne komunikaty ~meb 7 2020-10-26 16:39
PRAWDA O KILKUNASTU DURNIACH JEST CO RAZ BARDZIEJ TRAGICZNA ~laki 4 2020-10-26 16:32
Laki został V-ce Prezesem Boruty d/s kontaktów z Inwestorami ~karol 10 2020-10-26 16:32
na święta dam dzieciom paczki po 50 tyś akcji. Na wiosnę będzie na lody ~werty 1 2020-10-26 16:31
Wszystko leci ~LeszczAmbicjoner 1 2020-10-26 16:24
Co dziś znowu gruby wyzbierał papieru za grosze ~Wojskowy 4 2020-10-26 16:16
Uwaga na popychacze po lewej stronie ~uwaga 2 2020-10-26 16:15
no to zbili cenę umiejętnie a teraz skup ~dario 1 2020-10-26 16:11
[x]
HUBTECH -0,88% 0,23 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.