Forum giełdowe spółki HILANDER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
oj bedzie sie działo ~kris 3 2023-03-09 10:26
Akcje po 1 zl ~Patisoamis 5 2023-03-08 20:06
Dla wątpiących ~Jazi 32 2023-03-08 09:45
Jutro 4 zł ~wykres 3 2023-03-07 18:24
Ujadanie hien i sępów świadczy tylko o jednym ~nikosz85 3 2023-03-02 19:42
Nie mają nawet na pensje . Emisji nie będzie końca . Akcja 10 groszy ~Myślący 1 2023-03-01 08:33
Kupię po 1 zł ~Ted 2 2023-03-01 08:26
Walne zgromadzenie - zapisy ~JaTyOn 1 2023-02-28 21:12
To bankrut nikt nie chce ich towaru . Emisja bo bankrutuja ~Prawda 1 2023-02-28 20:09
GPW czyli Gó..na Wszędzie Pełno ~Chipek 3 2023-02-28 20:07
Tani kredyt od osiolkow ~Kris 2 2023-02-28 16:08
100% dodruk ~Stan 8 2023-02-28 15:36
Emisja po 1 zł ale tak jak z Prawem Poboru- faktyczna konstrukcja ~tomek 5 2023-02-28 09:14
Rozwodnika nas? ~JaTyOn 9 2023-02-28 00:24
Co robicie ~ZAz 1 2023-02-28 00:22
ALE URWAŁ HAHAHAHHAHAA.... EMISJA 1 ZL !!!!!!!!! DOBRANOC ~SMIECH_NA_SALI 1 2023-02-27 22:30
Naukowiec o grafenie, zawiódł ~Profesor 5 2023-02-24 15:52
No i po euforii ~Spłukany 11 2023-02-24 10:00
Sprzedali 2 worki ziemiakow ~Kris 2 2023-02-20 16:55
Były prezes ~Jarek 12 2023-02-18 10:29
Juz 23.03 ~XD 3 2023-02-14 10:30
Dla nowych ~Gattuso 12 2023-02-09 18:25
Zarobionych zapraszam na ZRX. ~Janek 3 2023-02-09 10:48
Espi październik 2022 ~Inwestor 13 2023-02-09 08:10
Widły ! ~007 7 2023-02-08 10:26
Warto Zaryzykować ~Biba 9 2023-02-07 19:08
Co z projektem robionym razem z KGH ? ~Syl 9 2023-02-07 18:53
Finansowanie ~samu 4 2023-02-07 18:52
teraz już tylko spokojnie do góry ~papasmerf 16 2023-02-07 18:50
Artykuł w Parkiecie ~leon 11 2023-02-07 18:47
[x]
HILANDER -5,59% 1,35 2026-06-23 11:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.