Forum giełdowe spółki GENOMTEC SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wczoraj SDS to dziś GENOMTEC przerobią na -15% ~ulica 7 2024-09-13 10:41
Ja już w połowie swoje cele zrealizowałem, a wam jak idzie? ~Sigma 1 2024-09-13 09:14
9zł ===== 7zł ===== 5zł i BRAK jakichkolwiek wsparć === > 5 zł w zasięgu ~gen 34 2024-09-12 22:20
Cisza na forum= cisza na kursie ~Budyń 7 2024-09-12 20:02
A to widzieliście? News-Może być bardzo blisko, każdego dnia ~Jan 9 2024-09-12 14:43
Czy mogę dać na mszę ~Ja 1 2024-09-12 14:43
MPOX WIRUS - może być sygnałem do szybszej komercjalizacji - WHO alarm ~Doktor 6 2024-09-12 14:36
191.331.000 euro z USA czy Europy? Kto i kiedy? ~Yankes 19 2024-09-12 14:35
Genomtec Id - czy Wykryje patogen Mpox virus małpiej Ospy? ~Doktor 11 2024-09-12 14:35
NOWY WIRUS MPOX - małpia ospa - diagnostyka to segment który skorzysta ~Doktor 6 2024-09-12 14:34
KIEDY TERM SHEET? KOMERCJALIZACJA? 150-200 MLN USD? ~Jan 32 2024-09-12 14:28
Jedziemy GRUBO, GRUBO, GRUBO na 4.21 zł ~genCYGAN 1 2024-09-12 11:09
Żegnam forum , ale z Genomtec zostaje ~Maniek 10 2024-09-12 10:59
☢️ Jedziemy na 7 zł ☢️ ~GrubyCygan 17 2024-09-12 09:59
Wywiad - to samo co 3 lata temu. Rozmawiamy, jeździmy na targi. ~Franio 5 2024-09-12 09:28
Pożeganie ~helpi 15 2024-09-12 09:16
Jutro górne !!! Wywiad o komercjalizacji + umowy !!! ~Prezes 1 2024-09-12 02:03
Kurs akcji leci na łeb to Prezio udziela ratunkowego wywiadu ~rzygam 6 2024-09-12 00:38
Odejście Mańkuta i Helpy! ŚWIAT JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAKI SAM ~ObserwatorUEFA 1 2024-09-11 22:13
Nowy wywiad z prezesem na YouTube ~Nexter 11 2024-09-11 22:08
Helpa to Prezes a Maniek to księgowy ? ~śledczy 2 2024-09-11 22:07
Ratunkowe wywiady? Czyżby nowa emisja? :-) ~Zombiak 1 2024-09-11 22:05
Do Mańka który dzisiaj ogłosił odejście z forum. ~helpi 1 2024-09-11 18:30
KrisGPW ~KrisGPW 13 2024-09-11 05:49
MANIEK I HELPI-ceolowo was straszą bo blisko GRUBY DEAL ~BOSS 5 2024-09-11 05:47
Gdzie som dzieci z nagonki? ~helpi 3 2024-09-11 05:46
Co myślicie? ~Konkubina 12 2024-09-11 05:45
BARDZO SŁABA NAGONKA DZISIAJ. APELUJE O ZAANGAŻOWANIE ! ~AdminBankiers 3 2024-09-11 05:44
To każdy powinien obejrzeć żeby zrozumieć ONCO SNAAT ~Jan 24 2024-09-10 18:51
Jak głęboka jest ta penetracja rynku? ~Penetrator 4 2024-09-10 15:22
[x]
GENOMTEC 0,21% 4,70 2026-06-26 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.