Forum giełdowe spółki GANT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jak sadzicie dzisiejsze zamknięcie? ~waldek 2 2014-05-08 00:11
Wileki powrót GANTA czy podbitka???? ~roman 10 2014-05-07 21:58
info... ups ~jarko 1 2014-05-07 17:15
Gant wraca do gry ! ~borys 2 2014-05-07 16:41
Gant już wystartował ~kenzo 10 2014-05-07 16:35
Kto tak kupuje ? ~borys 8 2014-05-07 16:29
Papier zbierany ~borys 5 2014-05-07 16:12
Gant łapie wiatr w żagle ~borys 8 2014-05-07 16:11
Info nieciekawe ~NN 9 2014-05-07 16:08
Gant dziś się wyróżnia ~borys 5 2014-05-07 14:02
Przystanek czy zator.. ~analityk 1 2014-05-07 13:26
Brak Globala na pokładzie ~borys 7 2014-05-07 13:21
borys to ty stachu ?? ~head 7 2014-05-07 13:20
Ubieranie leszcza nadal trwa. ~xxx 1 2014-05-07 12:50
GANT I GLOBAL ~Ja_K 2 2014-05-07 12:29
GANT I GLOBAL ~Ja_K 2 2014-05-07 12:29
global juz wyszedł całowice z dniem 5 maja ~maniek 4 2014-05-07 11:58
leszcze nie widzicie ze walkarz z GLOBALA podbijaja by mogli wyspac ~prawda 3 2014-05-07 11:39
Global już dawno wszystko sprzedał... Powtórka z AGROTONU... s1mody 2 2014-05-07 11:14
podbitka na mniejszych obrotach KRETACZY z globala i sypanie dalej ~prawda 1 2014-05-07 10:59
Czytaliście INFO? ~borys 4 2014-05-07 10:58
Gant na górnych widłach !!!!!!!! ~kleszcz 2 2014-05-07 10:37
Zleszczyli globala. Stayko poraszka ~Antek 2 2014-05-07 10:32
Nie ma z nami SYPACZA ~borys 1 2014-05-07 10:13
Global ~head 12 2014-05-07 08:40
GNT, ITK, BDL - łączy jedno upadłość ~monster developer 1 2014-05-06 20:37
Krótka historia Global Energy w Gancie ~Zulus 3 2014-05-06 20:31
nowy członek zarządu, wiecie co to oznacza: ~rer 4 2014-05-06 18:57
Dlaczego dzisiaj nie spada? ~dominik 5 2014-05-06 16:24
Gdzie wszystkich wywiało ~xxx 3 2014-05-06 13:15
[x]
GANT -14,29% 0,07 2015-05-22 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.