Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
LEBIEJ JUŻ BRAĆ BEDZINA, NIŻ TRUPA PATROWICZA :))))) ~jw 1 2024-01-25 14:09
40 mln już skupili Petro ma 55 mln to jeszcze 45 mln do zebrania ~jutroWchodze 1 2024-01-25 14:07
ZARAZ DOLNE WIDŁY UBRAŃCY :))))))) ~budzić-widłowego 1 2024-01-25 14:03
Serinus rusza na górne widły!!!!!! ~Noweinfo 4 2024-01-25 14:01
Pat... Skupuje bo kto by inny potem wywali na zl ~Hmm 1 2024-01-25 13:57
ło matko, już brakuje leszczy do kupowania darmowego śmiecia :)))))))))) ~haha 1 2024-01-25 13:55
60 gr ~Tttt 1 2024-01-25 13:55
Ja sprzedałem to nie dla mnie ~PaPa 2 2024-01-25 13:55
To Wy Robicie Ruchy . Akcje Warte 4 zł po scaleniu będą Warte 12 zł ~SkupAkcji 2 2024-01-25 13:54
Zaczekam jak będzie 0,12gr ~Fon 1 2024-01-25 13:51
Kupiłem po 0.19 ~Marek 1 2024-01-25 13:49
Uwaga wypychają darmowego śmiecia... ~Aler 2 2024-01-25 13:48
A jak ktos kupi wszystkie ~Barkolus 3 2024-01-25 13:46
Jutro otwarcie 40 gr ~INFO 2 2024-01-25 13:42
A tak na marginesie to Auxilia, tylko 5 mln kap i zero podaży ~Giełdowska 1 2024-01-25 13:34
To, że za darmo dostaliście, nie znaczy, że za darmo macie oddawać. ~forfree 1 2024-01-25 13:34
TKO 90 gr Piątek 1,5 zł poniedziałek 2 zł ~SkupAkcji 2 2024-01-25 13:25
✅ SUPER INFO ✅ ESPI ~Spółdzielnia 1 2024-01-25 13:24
if sa da kilkadziesiat razy wiecej niz fon ~franek 1 2024-01-25 13:20
Mamy POPiS ~Piernik 1 2024-01-25 13:19
Pamiętacie Petrolinvest i jak skończył się odwiert? ~Niestety 1 2024-01-25 13:17
Kto zarobił na tych ruchach ? ~Peny 2 2024-01-25 13:17
Zjad będzie do 0,12 i dziękuję...zawias na zawsze ~Widze 1 2024-01-25 13:15
Prywatny folwark robią co chcą ~Zrozum 2 2024-01-25 13:15
W następnym tygodniu kurs 1 a 5 gr haha stado ubieranych ~Xxd 1 2024-01-25 13:14
Teraz wypychają na widłach i ubierają cały czas dokładają papier ~Alert 1 2024-01-25 13:13
✅ BEDZIN: Podjęcie kierunkowej decyzji o obroci surowcami energetycznymi ~Bykuś 1 2024-01-25 13:13
5 mln obrotu w tym sam płock zrobił 4,80 mln haha przewlajac ~Prawda 5 2024-01-25 13:11
Mielą mielą akcje między rachunkami i upychaja śmieci warte 0 ~Haja 9 2024-01-25 13:10
Kara za manipulacje !!!!! ~troll 2 2024-01-25 13:09
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.