|
Akcje bonusowe
|
~DAVID
|
2
|
2024-01-25 15:21
|
|
Ok. Większość już sprzedała swoje "darmowe"akcje z zyskiem. Teraz czas..
|
~King
|
1
|
2024-01-25 15:19
|
|
Obroty 10 milionów złotych to JSW tyle miała w swoich dobrych
|
~Hossa
|
1
|
2024-01-25 15:11
|
|
Lamen
|
~Jan
|
1
|
2024-01-25 15:07
|
|
14 LUTEGO SPLIT, A DO TEGO CZASU PAPIER WRÓCI NA 2 ZŁ
|
~XXX
|
5
|
2024-01-25 15:06
|
|
Może u ja się skusze na mały pakiecik?Ktoś to jednak
|
~BracCzy
|
1
|
2024-01-25 15:05
|
|
✅ Kapitał płynie na BEDZIN ✅
|
~ObserwatoR
|
1
|
2024-01-25 15:03
|
|
Wywalają i ubierają na coraz niższym poziomie a Zaczęło się od 30 Groń
|
~Uwaga
|
4
|
2024-01-25 15:02
|
|
43 mln ale zbierają jak grupie,pytanie kto?
|
~Aj
|
3
|
2024-01-25 15:02
|
|
Kupione 1.56 sprzedane 0.29 Masakra
|
~Niesamowite
|
6
|
2024-01-25 14:57
|
|
Jak uzbiera 71 mln to mu starczy i koniec zabawy
|
~Bob
|
1
|
2024-01-25 14:55
|
|
Jak uzbiera 71 mln to mu starczy i koniec zabawy
|
~Bob
|
1
|
2024-01-25 14:55
|
|
44 mln ale zbierają jak grupie,pytanie kto?
|
~Oj
|
1
|
2024-01-25 14:50
|
|
Dziś kupić i za tydzień sprzedać po 1 zł
|
~ObserwatoR
|
1
|
2024-01-25 14:45
|
|
Powieszeni na 30 gr już machają, na 25 gr już zaczynają, a docelowo "0"
|
~patro
|
2
|
2024-01-25 14:38
|
|
Jutro odresgiwanue
|
~DAVID
|
1
|
2024-01-25 14:38
|
|
Uwaga Qrwy patroficza czyli słupy ubierają..
|
~Lipa
|
1
|
2024-01-25 14:38
|
|
Już Obrzydzają I PISZĄ KŁAMSTWA NA FONA TROLE Z INNYCH SPÓŁEK:)
|
~NA_NIC_WASZA_ROBOTA
|
1
|
2024-01-25 14:34
|
|
Co to się stanęło tutaj?
|
forward
|
3
|
2024-01-25 14:32
|
|
Jakie otwarcie jutro obstawiacie?
|
~ObserwatoR
|
1
|
2024-01-25 14:31
|
|
42 mln ale zbierają jak grupie,pytanie kto?
|
~Aj
|
2
|
2024-01-25 14:30
|
|
Parówki na gorąco ! Kto zdąży będzie zarobiony ! Rodzina na GPW ...
|
~donekdowronek
|
1
|
2024-01-25 14:29
|
|
Powiem wam że jestem tu 8 lat i takiego
|
~Hossa
|
1
|
2024-01-25 14:28
|
|
Jak tam nałykałyście sobie po 30gr?
|
~Kirikou
|
3
|
2024-01-25 14:24
|
|
Tu nawet kupując po 2 grosze można stracić 50%
|
~igora
|
1
|
2024-01-25 14:23
|
|
Kupiłam po 3,986 co mam robić? Pomożecie?
|
~Jola
|
14
|
2024-01-25 14:18
|
|
1mkn akcji w 14minut kto to skupuje????
|
~Oj
|
1
|
2024-01-25 14:16
|
|
Ngg zaprasza
|
~Nggfan
|
1
|
2024-01-25 14:14
|
|
Wsiadać na VEE - info po AI !!!!!
|
~kierowca
|
1
|
2024-01-25 14:12
|
|
Teraz gnojne widły pierwsze..!!
|
~Uwaga
|
3
|
2024-01-25 14:12
|