Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I MAMY ATACZEK NA FONIE ~laptop 5 2017-08-16 14:55
po co odtwarzac stare wpisy ~max 1 2017-08-11 21:25
zbijaja nawet jedna akcja ... ~cornutto 2 2017-08-10 20:11
D.Patr.czy wypełni lukę po kulczyku jak ruszy na drogi ~Hillela 2 2017-08-10 13:37
kanal 025-027 ~vonBraun 6 2017-08-10 09:58
KROL WRACA DO GRY JEDZIEMY ~laptop 7 2017-08-10 07:20
Jakie spółki pojawią się na Novej Giełdzie -link ~laptop 1 2017-08-09 11:53
ostatnie godziny ~max 1 2017-08-09 10:43
Do końca sierpnia 1.60zl ~Ktos 4 2017-08-08 16:35
vczemu nie idzie na zela? ~janetkaleka 2 2017-08-08 14:24
wiekszosc wieszczy wzrosty....to ~vonBraun 1 2017-08-08 14:12
CHYTRY ZŁODZIEJ KRADNIE SZYBKO I NIE DA SIE ZŁAPAĆ. ~wojtek 2 2017-08-07 20:28
dawac w kosmos 60 gr ~vonBraun 1 2017-08-07 11:32
Jadziem panowie trzeba łouć patroli ile sie da? ~Łowca 3 2017-08-07 10:46
u patrowicza do rozegrania zostały tylko dwie spółki; Atlantis i IFC ~inwestor 1 2017-08-06 15:51
Nie naciągajcie naiwnych: 40 gr to 4gr sprzed resplitu czyli nedza ~abz 3 2017-08-05 21:06
FON D. Patrowicz dogoni KULCZYKA ZACZ. BUD.DROGI ~Hillela 1 2017-08-04 20:30
Tu za niedługo będzie pompka do 40gr. ~Kej 10 2017-08-04 17:48
Mam odebrane po 0.26 na fixingu wystawiam PKC i 4% jeszcz wpadnie ~BędeObrzydliwieBoga 3 2017-08-04 16:55
bedziecie mieli mało czasu... ~ej 8 2017-08-04 15:48
Dziś mam 14% i znowu odkupiłem i zara gonie!!Kolazujem! ~BędeObrzydliwieBoga 3 2017-08-04 15:34
Przerzucamy się na DAMF ~sternik 2 2017-08-04 14:10
Siorbać, bo ~patro 3 2017-08-04 12:20
Kolejna spółka do zagrania ~spóldzielnia 1 2017-08-04 11:38
Inteligentne zbieranie walko91 6 2017-08-04 11:31
Czy D.Patr.wypełni dziurę po kulczyku no jak wejdzie na drogi ~Hillela 1 2017-08-04 10:37
PIEKNY ZACIAG NA SAM KONIEC COS SIE KROI ~laptop 13 2017-08-04 10:31
fota free flot tylko 5.5mln akcji cena 51GROSZ ~FOTA 2 2017-08-04 10:04
PENDOLINO ~DaroLeszcz 6 2017-08-04 10:04
Zaraz DAMF wystrzeli ~Majkl 1 2017-08-04 09:53
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.