Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ff 100% ? ~ZnowuWtopa 6 2017-08-29 18:38
LUDZIE RATUJCIE SWOJE AKCJE NIEDŁUGO PODJAZD NA 50 GROSZY !!!!!!!!!!!!!! ~Marcel 27 2017-08-29 13:51
Nie oddam Ci te moje 100 tys. Akcji.. ~Okis 1 2017-08-29 12:20
PATROWICZ MA CHYBA ZE 100 MILIONÓW GOTÓWKI W KASACH SPÓŁEK-SAMI POLICZCI brawo_patrowicz 8 2017-08-29 11:35
KRESKA SZALEJE :) BYLES NA URLOPIE W LUBLINIE CZY SPEDZILES NA WIOSCE WA ~laptop 2 2017-08-29 11:11
Moderator ~szczery 6 2017-08-29 09:51
KRÓL SPEKULANTÓW UNIEWINIONY! PATROWICZ WYGRAŁ Z KNF-LINK>>> brawo_patrowicz 8 2017-08-28 23:35
Patro proszę odkup odemnie moje 2000 akcji ... ~JestemZwycięzcą 4 2017-08-28 21:23
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2017-08-28 19:16
dylematy inwestora stachura888 2 2017-08-26 09:44
PRZESTAŃCIE WRESZCIE OSZUKIWAĆ NAGANIACZE NA SPADKI !!!!!!!!!!!!!!!1 ~oburzony 9 2017-08-25 16:18
trudno się pozbyć kilku milionów akcji ~bezkasy 3 2017-08-25 16:15
wspólczuje oszkodowanym ~hfj 3 2017-08-25 09:03
KONAR PŁONIE JEDZIEMY ZAWODOWCY ~laptop 11 2017-08-25 08:41
Do Mariusza... Oddam Ci moich 25000 akcji.. ~Kej 4 2017-08-24 17:30
jakie dziś zamknięcie obstawiacie 0,32 ? ~JestemZwycięzcą 5 2017-08-24 13:38
Wracamy na 0,50pln.... ~Kali 3 2017-08-23 16:48
Czas przebić 30gr i ruszyć na 50gr.... ~Krados 2 2017-08-22 22:55
Nova-Gielda-Patrowicza-na- liscie- ostrzezen- KNF BRAWA KNF !!!!! ~wers 1 2017-08-22 10:00
KSIAZE MAZOWSZA WYPOCZYWA ALE WAKACJE JZU SIE KONCZA CZUWAC ~laptop 3 2017-08-22 07:26
PRZESTAŃCIE WRESZCIE OSZUKIWAĆ NAGANIACZE NA SPADKI !!!!!!!!!!,,.. brawo_patrowicz 3 2017-08-21 13:55
czy te oczy moga kłamać?...ten uśmieszek mówi wszystko o tym ... ~nagrzany 3 2017-08-21 08:22
KRÓL SPEKULANTÓW UNIEWINIONY! PATROWICZ WYGRAŁ Z KNF ~laptop 10 2017-08-19 15:58
KROL WRACA DO GRY ~laptop 5 2017-08-17 16:23
MARIANNA BIERZ SIE DO ROBOTY BO COŚ SIE OPUŚCIŁAŚ W NAGANIANU NA NOWA. ~yoko 1 2017-08-17 14:34
do.~ brawo_patrowicz i ~ Przewidujący - mało schodzi na DAMF po 0.07 ??? ~gjfiutyc 1 2017-08-17 13:16
PRZESTAŃCIE ....do ~brawo_patrowicz ~nowawiadomość 1 2017-08-16 23:19
Przeciez to urosło 2 gr , to jest żenada a nie wzrost ~pzp 5 2017-08-16 20:06
DZIEKUJEMY CI MARIO ZA WSPANIALY DZIEN NA FONIKU ~laptop 2 2017-08-16 17:26
Nadciąga zielony kolor na Fonie ~Wtajemniczony 8 2017-08-16 16:15
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.