|
ff 100% ?
|
~ZnowuWtopa
|
6
|
2017-08-29 18:38
|
|
LUDZIE RATUJCIE SWOJE AKCJE NIEDŁUGO PODJAZD NA 50 GROSZY !!!!!!!!!!!!!!
|
~Marcel
|
27
|
2017-08-29 13:51
|
|
Nie oddam Ci te moje 100 tys. Akcji..
|
~Okis
|
1
|
2017-08-29 12:20
|
|
PATROWICZ MA CHYBA ZE 100 MILIONÓW GOTÓWKI W KASACH SPÓŁEK-SAMI POLICZCI
|
brawo_patrowicz
|
8
|
2017-08-29 11:35
|
|
KRESKA SZALEJE :) BYLES NA URLOPIE W LUBLINIE CZY SPEDZILES NA WIOSCE WA
|
~laptop
|
2
|
2017-08-29 11:11
|
|
Moderator
|
~szczery
|
6
|
2017-08-29 09:51
|
|
KRÓL SPEKULANTÓW UNIEWINIONY! PATROWICZ WYGRAŁ Z KNF-LINK>>>
|
brawo_patrowicz
|
8
|
2017-08-28 23:35
|
|
Patro proszę odkup odemnie moje 2000 akcji ...
|
~JestemZwycięzcą
|
4
|
2017-08-28 21:23
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2017-08-28 19:16
|
|
dylematy inwestora
|
stachura888
|
2
|
2017-08-26 09:44
|
|
PRZESTAŃCIE WRESZCIE OSZUKIWAĆ NAGANIACZE NA SPADKI !!!!!!!!!!!!!!!1
|
~oburzony
|
9
|
2017-08-25 16:18
|
|
trudno się pozbyć kilku milionów akcji
|
~bezkasy
|
3
|
2017-08-25 16:15
|
|
wspólczuje oszkodowanym
|
~hfj
|
3
|
2017-08-25 09:03
|
|
KONAR PŁONIE JEDZIEMY ZAWODOWCY
|
~laptop
|
11
|
2017-08-25 08:41
|
|
Do Mariusza... Oddam Ci moich 25000 akcji..
|
~Kej
|
4
|
2017-08-24 17:30
|
|
jakie dziś zamknięcie obstawiacie 0,32 ?
|
~JestemZwycięzcą
|
5
|
2017-08-24 13:38
|
|
Wracamy na 0,50pln....
|
~Kali
|
3
|
2017-08-23 16:48
|
|
Czas przebić 30gr i ruszyć na 50gr....
|
~Krados
|
2
|
2017-08-22 22:55
|
|
Nova-Gielda-Patrowicza-na- liscie- ostrzezen- KNF BRAWA KNF !!!!!
|
~wers
|
1
|
2017-08-22 10:00
|
|
KSIAZE MAZOWSZA WYPOCZYWA ALE WAKACJE JZU SIE KONCZA CZUWAC
|
~laptop
|
3
|
2017-08-22 07:26
|
|
PRZESTAŃCIE WRESZCIE OSZUKIWAĆ NAGANIACZE NA SPADKI !!!!!!!!!!,,..
|
brawo_patrowicz
|
3
|
2017-08-21 13:55
|
|
czy te oczy moga kłamać?...ten uśmieszek mówi wszystko o tym ...
|
~nagrzany
|
3
|
2017-08-21 08:22
|
|
KRÓL SPEKULANTÓW UNIEWINIONY! PATROWICZ WYGRAŁ Z KNF
|
~laptop
|
10
|
2017-08-19 15:58
|
|
KROL WRACA DO GRY
|
~laptop
|
5
|
2017-08-17 16:23
|
|
MARIANNA BIERZ SIE DO ROBOTY BO COŚ SIE OPUŚCIŁAŚ W NAGANIANU NA NOWA.
|
~yoko
|
1
|
2017-08-17 14:34
|
|
do.~ brawo_patrowicz i ~ Przewidujący - mało schodzi na DAMF po 0.07 ???
|
~gjfiutyc
|
1
|
2017-08-17 13:16
|
|
PRZESTAŃCIE ....do ~brawo_patrowicz
|
~nowawiadomość
|
1
|
2017-08-16 23:19
|
|
Przeciez to urosło 2 gr , to jest żenada a nie wzrost
|
~pzp
|
5
|
2017-08-16 20:06
|
|
DZIEKUJEMY CI MARIO ZA WSPANIALY DZIEN NA FONIKU
|
~laptop
|
2
|
2017-08-16 17:26
|
|
Nadciąga zielony kolor na Fonie
|
~Wtajemniczony
|
8
|
2017-08-16 16:15
|