Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy wzrosty? ~Jaclawski 8 2017-10-26 14:39
Raport ~Elton 1 2017-10-20 17:20
FON kiedyś wzrośnie ~Cierpliwy 18 2017-10-20 11:00
ZOBACZTA SAPLING AKTUALNE WYBICIE ~Jerry 1 2017-10-18 13:15
FON KUPUJ WTEDY KIEDY WSZYSCY SPRZEDALI SPRZEDAWAJ KIEDY KUPUJĄ ~FON 6 2017-10-17 13:55
Kiedy powrot do notowan ciaglych? ~Pastuszek 3 2017-10-13 12:44
Dlaczego sesja stanęła na Fon ~Jaclawski 6 2017-10-11 16:47
Komunikat ~Zosia 1 2017-10-10 14:35
fon ~krzych 1 2017-10-08 14:21
FON FON FON MÓJ CI ON :) ~laptop 13 2017-10-05 07:14
Komunikat dla spółki, pozytywny! ~Elton 14 2017-10-04 11:07
Zapuszkowali tych od Amber Gold teraz czas na mojzeszowych z Płocka. ~ciacho 1 2017-10-02 13:57
JEDZIEMY NA 99 GROSZY ~kazik 5 2017-09-30 22:23
Złożyłem cv do korporacji FON ~Sławomir 13 2017-09-28 22:28
FON FON FON !! NIE NACIĄGAM JA TYLKO INFORMUJĘ - będzie wzrost ~FON 4 2017-09-26 13:38
kiedy raport?? ~sykacz 3 2017-09-26 12:43
jedziemy ~skowron 1 2017-09-22 15:43
Nova Giełda - Zmiana warunków opcji ZORTR bez zgody właścicieli opcji. ~antypatro 6 2017-09-21 19:39
Nowy raport dostępny ~Merlin 1 2017-09-21 18:05
WSZYSTKO MOZE SIE ZDAZYC NIE ZNAMY DNAI I GODZINY ~laptop 6 2017-09-19 09:31
wszystko jest możliwe ~Fon 3 2017-09-18 18:53
FON FON FON !!!!!!!!!!!! $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ~FON 4 2017-09-18 18:53
KNF zgłosiła do prokuratury podejrzenie o popełnieniu przestępstwa!!!!!! ~Wincenty 20 2017-09-15 12:53
Tak jak było do przewidzenia jesteśmy udupieni z tymi akcjami... . ~Leszczolpandia 2 2017-09-14 17:39
dla oszukanych.... ~rty 3 2017-09-14 17:37
Cena docelowa 7-10 groszy. Później łączenie akcji 10:1 ~gosk1234 2 2017-09-14 17:36
Do 10gr jeszcze daleko ~art 4 2017-09-14 17:35
poczatek konca fona ~max 17 2017-09-14 12:44
FON ---- no w końcu ugięli się i zaczynają brać po 10 groszy !!!! ~Black 21 2017-09-14 12:43
Do brawo_patrowicz - zrób coś z tym ~zróbcośztym 2 2017-09-14 11:50
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.