Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
fon i bedzie 8 groszy ~ia 679 12 2017-11-21 13:57
JEDZIEMY NA 12 GROSZY ~Kazik 6 2017-11-21 13:56
Ludzie jest tu jeszcze ktoś na tej padlinie? ~MiałemToKiedyś 29 2017-11-21 10:56
cel na bankrucie 10 - 15 gr ~we 5 2017-11-21 10:56
NA TEJ SPÓŁCE SIĘ TYLKO TRACI ~Kacper 3 2017-11-21 10:55
kiedy FON ruszy po 2 grosze? ~martin1980 46 2017-11-21 10:55
Nova Giełda Patrowicza na liście ostrzeżeń KNF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Wincenty 20 2017-11-21 10:54
LUDZIE RATUJCIE SWOJĄ KASĘ NIEDŁUGO ZJAZD NA 5 GROSZY !!!!!!!!!!!!!! ~Wiktor 47 2017-11-21 10:52
Największe ścierwo na GPW ~fjj 4 2017-11-21 10:51
sprawa pp fona ~nowy 1 2017-11-17 18:27
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2017-11-17 10:43
scalenie ~miki 6 2017-11-15 22:15
Fon to pszyszlosć ~Admirator_Fona_dr_ek 1 2017-11-13 23:10
Info w sieci ~Tata 3 2017-11-10 19:34
WSZYSTKO W KOLO WALI NA PYSK TYLKO CZEKAC KIEDY DON ODPLAI PERLY ~laptop 4 2017-11-08 12:08
wyniki ~krzych 1 2017-11-07 22:22
Dobry raport dostępny ~Milena 4 2017-11-07 21:06
Ile macie tego papieru ? ~Jaclawski 8 2017-11-06 21:09
znaczne straty i odpisy bo brak kupujacych akcje ~jawuz 1 2017-11-06 13:28
FON FON KUPIĘ KAŻDĄ ILOŚĆ @@@@@@@@@@@ ~FON 2 2017-11-06 11:26
Fon ma udziały 44% będzie się działo kto ile ma akcji ten wie co robi ~Hillel 1 2017-11-05 10:41
Co się dzieje? Dlaczego takie wzrosty? ~Kin 4 2017-11-03 03:12
FON FON KUPIĘ KAŻDĄ ILOŚĆ @@@@@@@@@@@ ~FON 2 2017-11-02 15:39
Fon ma udziały 44% będzie się działo ~Hillela 2 2017-11-01 21:08
Nowy raport ~Lord 1 2017-10-31 16:00
Raport ~Merlin 7 2017-10-30 23:08
Fon i co teraz robimy już straty odpisane na podatek ~Hillela 5 2017-10-30 20:18
co mówi kula? ~szwędacz 2 2017-10-28 11:04
22 gr 24gr 39 gr itp ~Jawuz 2 2017-10-27 15:50
22 gr 21gr 9 gr itp ~Jawuz 11 2017-10-27 15:48
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.