Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2021-01-10 23:56
Wartość bilansowa ~Niezdecydowany 2 2021-01-10 21:37
Tokeny etherneum ~Niezdecydowany 3 2021-01-10 21:36
Dla tych którzy nie wiedzą dlaczego to rośnie... ~Boss 7 2021-01-10 21:34
Fon gracze już walą drzwiami i oknami kto zdąży kupić ~Hillela 24 2021-01-10 18:53
W oczekiwaniu na zawieszenie notowań i zablokowania rachunków NAGANIACZY ~damian_rudnik 2 2021-01-10 18:26
Jutro kupujemy INVENTION ostatnia czansa ponizej 1 pln ~ObserwatoR 4 2021-01-10 17:05
2 zeta realne ~al 17 2021-01-10 17:01
obliczcie ~lis 23 2021-01-10 16:09
Narazie KURS jest poniżej 1 GROSZA ? ~fon 4 2021-01-10 13:41
Pisze się tyle o kapitale Spółki ~antynaganiacz 10 2021-01-10 11:07
Powrot na 80pln? ~Poinformowany 4 2021-01-10 08:24
Bez naganiania przez chwilke.. ~ronin 7 2021-01-09 22:52
O FON i patro na grupie ~Rosomak 2 2021-01-09 21:57
Fon naradzie to dziad jak przewali 1 zł to pan ~Isa 5 2021-01-09 21:50
Kapitał spółki to 2,49 od wtorku ! ~fon 15 2021-01-09 20:32
Będzie płacz? ~Realnie 5 2021-01-09 15:36
Co na walnym. ~Mark 17 2021-01-09 14:52
U PATOWICZOW mozna zrobic strate na spolkach WIDMO bez przychodow ~Zesramsie 1 2021-01-09 13:55
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2021-01-09 13:11
Jak zachowa się kurs po przydziale tych akcji premiowych? ~agrix 7 2021-01-09 13:05
FON - teraz PKC kup i widły + 32.7% ~jeju 8 2021-01-09 10:46
Niech mi tu ktoś poda fundamentalne przyczyny tych wzrostów? Konkrety? ~Cezar 5 2021-01-09 08:44
Prawda jest taka żeby ktoś mógł wygrać przegrać musi ktoś!!!!!!! ~wieciedobrzekto 1 2021-01-08 22:31
Fon plati. Isa już 5 20 Zeta dogonimy ~Hillela 2 2021-01-08 20:55
10ZŁ O TAKĄ CENĘ SOBIE WYMARZYŁEM ! ~fanPatro 42 2021-01-08 18:04
Fon cena akcji może być 3.64 ~Hillela 6 2021-01-08 17:45
Fon. I co hillus kupiłeś ~Isa 3 2021-01-08 17:39
Fan Isa ty zasr. Czemu widłowy nie dał ~Hillela 1 2021-01-08 17:38
Kapitał spółki to 1.64 od wtorku ! ~Fon 7 2021-01-08 17:34
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.