Forum giełdowe spółki FABRITY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I co? Wracamy na 12 zł po dywidendzie? ~toja 10 2018-08-27 09:47
Dodali nowy raport ~Ola 1 2018-08-22 15:29
Jest info od spółki ~Grażyna 5 2018-08-21 18:36
Wg mnie 90 dni mija w sobotę. Sprzedadzą te aktywa? ~toja 2 2018-08-14 12:45
Jest info od spółki ~Jarek 5 2018-08-08 10:14
K2 Media wygrywa przetarg Danone ~Danio 1 2018-08-07 23:36
Program skupu akcji do 17 mln ~M7 34 2018-07-31 22:26
Dodali nowe info dla spółki ~Tom 1 2018-07-31 14:38
K2 | Newsletter Relacji Inwestorskich za II kwartał 2018 r. ~K2Internet 6 2018-07-12 09:08
Powoli wszystko wskazuje na to... ~M7 9 2018-06-26 15:37
Jest info od spółki ~Norbert 1 2018-06-25 15:01
Android.com.pl w Oktawave ~Hosster 1 2018-06-20 12:20
Jest nowy komunikat ~Informer 1 2018-06-19 14:40
1 akcja na otwarcie sesji ~Józiu 3 2018-06-19 13:19
Nowe info na stronie ~Lord 1 2018-06-18 08:50
Jovi - obsluga ~M7 1 2018-06-13 12:02
Dodali nowy raport ~Dizi 1 2018-06-01 18:39
Jeden z najbardziej tajemniczych projektów K2 ~telesfor 6 2018-05-25 09:32
Jest nowe info od spółki ~Lord 1 2018-05-23 15:59
Poprawa wyników Grupy K2 Internet ~telesfor 6 2018-05-23 12:10
Udostępniono nowe info ~Merlin 5 2018-05-22 13:15
dywidenda ~pogromca_duchów 1 2018-05-22 13:15
Szacunkowe wyniki ~mk 14 2018-05-21 15:12
Jest nowe info od spółki ~Norbert 1 2018-05-15 14:54
Dostępny nowy komunikat ~Ja 12 2018-05-14 22:05
K2 dla PEPSI ~telesfor 2 2018-05-08 06:45
Nowe wymagania ~M7 1 2018-05-06 05:29
K2 Media rozpoczyna współpracę z marką Buscopan ~telesfor 1 2018-04-22 23:32
NOWE K2 juz w maju ~yodyod 2 2018-04-22 15:13
Udostępnili raport ~Kati 1 2018-04-19 08:46
[x]
FABRITY 1,18% 25,80 2026-06-25 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.