Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ktoś wogóle teraz kupuje ich produkty? ~Krystian 10 2026-06-23 18:35
Info - Nabycie akcji przez Członka Zarządu.Pisałem akcje zbierane ..... ~Www 51 2026-06-23 11:16
Cały asortyment w marketach rozszedł się jak swieże bułeczki. ~Www 5 2026-06-22 16:16
Produkty Excellence rozeszły się jak świeże bułeczki w marketach . ~Www 3 2026-06-22 15:04
Przed nami upały zapowiadaja nawet 40C . ~Www 1 2026-06-22 15:01
Produktu excellence pojawiły się w selgrosie ~grzesiekRS 21 2026-06-22 13:24
Jakie wyniki za 2Q? Typujemy ~www 18 2026-06-22 13:20
Podatek cukrowy ~Qqwe 9 2026-06-22 12:16
Podatek cukrowy od KO ~Wiecznyextrakt 2 2026-06-22 09:05
Wza ~Zainteresowany 2 2026-06-21 20:20
stabilizacja ~inwestor 10 2026-06-19 21:16
Już grubszy tylko odświeża ~grzesiekRS 3 2026-06-15 20:26
Podlacky ile masz z tych 20 mln szt po 10 gr ? ~Dzownica 9 2026-06-15 18:30
Dajcie cos niżej kupić po co wam te akcje ;) ~Zibi 14 2026-06-15 16:46
Pozwanie stonogi za manipulacje kursem akcji ~grzesiekRS 50 2026-06-15 07:43
Jest naprawdę grubo! ~Wiecznyextrakt 11 2026-06-15 01:30
A co to na koniec... ~Quest 8 2026-06-14 10:23
Już wiadomo dlaczego taki zryw... ~Quest 8 2026-06-14 07:06
50 ~Antoni 7 2026-06-14 04:22
Ciekawy filmik z burmistzrem Strykowa. Wy naprawdę myslicie że... ~Józef 12 2026-06-13 21:58
Spadki czy Wzorsty ale są obroty , a jak nie będzie obrotów na co ~Lutnia 1 2026-06-11 19:57
I co obroty opadły i bedzie dryf ~igncy 1 2026-06-11 18:41
Free float 49 procent ~CoreWin 11 2026-06-11 10:59
Przed nami gorace lato i mistrzostwa świata a więc potężny wzrost sprze ~Trader07 8 2026-06-11 09:07
Nowy filmik ay1 18 2026-06-10 15:09
Zibi ~Zibi 8 2026-06-10 10:09
OSHEE partnerem LaLiga! ~Quest 13 2026-06-10 09:46
NIe wiem co tu się odbywa ale sam zakład marny ~Helmut 2 2026-06-10 09:23
Naprawdę współczuję tym co wierzyli w tą spółkę a pisałem ~kris 28 2026-06-09 19:51
Nie współczujcie ~Wiara 1 2026-06-09 17:34
[x]
EXCELLENC 5,00% 0,42 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.