|
Oddajecie ze stratą nie myśląc o jutrze
|
~Ksiądz
|
3
|
2024-01-17 17:51
|
|
Przed nami wzrost i to duży bracia i siostry
|
~Ksiądz
|
2
|
2024-01-17 17:23
|
|
Przed nami wzrost i to duży żadne strachy na lachy nie zniszczą
|
~Kapelan
|
1
|
2024-01-17 17:00
|
|
Nie ma tutaj mocnych biada wam biada
|
~Ksiądz
|
1
|
2024-01-17 16:47
|
|
Biada wam biada
|
~Ksiądz
|
2
|
2024-01-17 16:34
|
|
Co musi się stać by wrócił kurs na 80 gr i wyżej szczytował... Na 30 zł
|
~Ksiądz
|
1
|
2024-01-17 16:29
|
|
Szeroki leci to excellence tez
|
~Hhh
|
1
|
2024-01-17 16:24
|
|
Ostatnia godzina gdzie jest dla mnie kurs
|
~Gargamel
|
2
|
2024-01-17 16:13
|
|
Ostatnie majtki też oddawać oddawać
|
~Gargamel
|
1
|
2024-01-17 16:00
|
|
Dziś jest wasza klęska nie żal mi was
|
~Adamowa
|
1
|
2024-01-17 16:00
|
|
Ludzie , przecież cała giełda leci dzisiaj … choćby …
|
~Lopez
|
1
|
2024-01-17 16:00
|
|
Gdzie moje pieniądze
|
~Ola
|
1
|
2024-01-17 15:57
|
|
Oddawać oddawać oddawać nie bać się
|
~Gargamel
|
3
|
2024-01-17 15:55
|
|
Ważne jest to czy jutro odbije jeśli tak to znowu będzie spadać
|
~Wkurzony
|
1
|
2024-01-17 15:54
|
|
Będzie płacz tych co dali się okraść z papieru
|
~WkolejcePoPapier
|
1
|
2024-01-17 15:49
|
|
Wywalają wywalają
|
~Mama
|
1
|
2024-01-17 15:48
|
|
Myślę że ci co oddali wykazali niezwykłą szczodrość dla kupujących.
|
~Mowilem
|
4
|
2024-01-17 15:47
|
|
To jeszcze drogi salceson
|
~Adam
|
2
|
2024-01-17 15:45
|
|
Mam was już gdzieś... Wcale nie jesteście dobrzy
|
~Kumaty
|
1
|
2024-01-17 15:43
|
|
Gdzie moje pieniądze
|
~Zawiedziony
|
1
|
2024-01-17 15:42
|
|
Nie ma nadziei
|
~Ksiądz
|
1
|
2024-01-17 15:41
|
|
Tragedia
|
~OjciecRozy
|
1
|
2024-01-17 15:40
|
|
Przeklinać was nawet nie wypada
|
~Zawiedziony
|
1
|
2024-01-17 15:37
|
|
Koniec kółeczek :)
|
~Kacperek
|
3
|
2024-01-17 15:36
|
|
Nie ma tutaj mocnych rąk dużo peroniarzy
|
~Zawiedziony
|
1
|
2024-01-17 15:35
|
|
uwaga
|
~student
|
1
|
2024-01-17 15:33
|
|
Tragedia
|
~Zawiedziony
|
1
|
2024-01-17 15:33
|
|
Oddawać oddawać oddawać
|
~Gargamel
|
1
|
2024-01-17 15:31
|
|
A jednak to jest zasadzka
|
~Zdzicho
|
1
|
2024-01-17 15:23
|
|
Zaprawdę Powiadam Wam kto karmi peroniarzy
|
~Kapelan
|
2
|
2024-01-17 15:19
|