| Moje przemyślenia o Ekipie | ~emem | 24 | 2026-06-25 16:41 |
| Ale urwał | ~Ww | 12 | 2026-06-24 21:20 |
| wyprzedaż ciąg dalszy | ~zlotowa | 3 | 2026-06-24 19:31 |
| 100 dni... | ~Zeus | 3 | 2026-06-21 11:07 |
| 6zl do końca wakacji możliwe? | ~Pompa | 22 | 2026-06-20 15:53 |
| Polecam obejrzeć - współpraca z 4F | ~kris | 3 | 2026-06-19 13:44 |
| Ostatni dzwonek | ~Milionerprzyszly | 1 | 2026-06-08 18:17 |
| FESTIWAL EKIPY 2026 !!!! TAURAN ARENA PĘKA W SZWACH !!! | ~PREZES | 2 | 2026-06-08 09:26 |
| Partnerstwo 4F | Ekipa | ~alamama | 6 | 2026-06-05 13:40 |
| Festiwal Ekipy - praktycznie wyprzedany | ~Nysa | 16 | 2026-06-01 14:46 |
| Nowy czł.Rady Nadzorczej - Witamy | ~Ww | 1 | 2026-05-31 21:57 |
| Werka ratuj szorty mi spadły . | ~Cnc | 2 | 2026-05-28 16:35 |
| Artykul z bankiera | ~Sakiewa | 2 | 2026-05-28 09:15 |
| 1Q2026 | ~Ww | 11 | 2026-05-23 12:32 |
| Pięknie | ~Ww | 2 | 2026-04-28 22:41 |
| Kurs już niżej niż bankruta BBI. | ~qwerty | 1 | 2026-04-23 18:04 |
| pivot time | ~grosik | 8 | 2026-04-16 21:24 |
| Wyprzedarz majątku | ~grosik | 10 | 2026-04-13 19:54 |
| Brzydko się to zestarzało | ~abc | 30 | 2026-04-12 07:12 |
| Wierzymy, więc sobie życzymy | ~Ww | 1 | 2026-04-03 21:21 |
| strategia na nc | ~grosik | 14 | 2026-03-31 12:25 |
| szorty na NC a jednak się da... | ~grosik | 3 | 2026-03-27 05:01 |
| odejscie z rady nadzorczej | ~grosik | 1 | 2026-03-23 10:46 |
| raporty roczne jednostkowy i skonsolidowany za 2025 rok | ~Ww | 8 | 2026-03-23 09:13 |
| Dzisiaj na spółkach JC …. | ~Ww | 3 | 2026-03-17 22:18 |
| 8 marca | ~kwiatuszek | 2 | 2026-03-05 21:42 |
| 4 marca | ~Jak | 2 | 2026-03-03 10:20 |
| 11 pelnych miesiecy z rzedu | ~grosik | 10 | 2026-03-03 09:33 |
| Dziwne ruchy | ~Alsi | 4 | 2026-02-23 19:25 |
| Drugi dzień z rzędu | ~Sensi | 1 | 2026-02-19 10:52 |