Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Warto było kupić na otwarciu! Tu będzie bardzo wysoko! ~Lucky_Luck 16 2022-01-20 13:02
Przerwa na Obiad później ciągniemy wyzej ~AT-WZROSTOWE 1 2022-01-20 12:53
Zaraz dolne widly dystrybucja trwa piekna ~Ddd 6 2022-01-20 12:45
Juz kasa sie skonczyla czy upchali ulicy tyle ile ~Fdd 1 2022-01-20 12:44
Dziś będą Górne Widły i wkraczamy >3zł ~an 6 2022-01-20 12:34
TeAkcje się teraz tylko kupuje. Zobaczycie ~AT-WZROSTOWE 1 2022-01-20 11:45
I co, peroniarze widać w szoku :)))) ~an 2 2022-01-20 11:34
Dystrybucja trwa pi3kna ~Xxx 1 2022-01-20 11:32
Pamiętacie jak biomed z 63gr poszedł na 30zl? ~Majk 1 2022-01-20 11:24
Zaraz zrzut tylko leszcze sie podstawia na k ~55 2 2022-01-20 11:16
Pchamy towar pchamy w ulice ~Ddd 1 2022-01-20 11:10
Poopychacze na kupnie pod leszcza ubranie poelne ~Xxx 2 2022-01-20 11:03
Podstawiwc sie na kupnie bo zrzutka zraz ~Uwaga 1 2022-01-20 11:03
5% ~Kola 1 2022-01-20 11:01
Naganiac mocniej bo spoldzialnie chce ubierqc ~Ddd 1 2022-01-20 10:51
Popycjacze na kupnoe o upychanie akcji trwa haha ~Uwaga 2 2022-01-20 10:49
Jeszcze dziś kończymy na DUŻYM PLUSIE !! ~Jw 8 2022-01-20 10:48
Czelaja na popyt lesCza i sypanko caly czas hahaha ~Hhh 1 2022-01-20 10:45
Trójka Trójka Trójka pod Isos była bójka. ~Mewlana 1 2022-01-20 10:38
Nagonka trwa leszcza i upychanie alcji ~Uwaga 1 2022-01-20 10:32
Ale LESZCZ płacze bo został na peronie ŻAL ~Jw 5 2022-01-20 10:25
Jw leszcz nagania lidzi jal najety a tu pchaja akcje ulicy ~Uwaga 1 2022-01-20 10:20
Towar pchany nad 2 zlote pięknie cel 1.5 1.6 ~Dd 2 2022-01-20 10:17
Pieknie sypia nad 2 zl leszcz nie widz tego ahah ~Hahaha 1 2022-01-20 10:15
Maszynka się zacięła ? ~Inwestor 1 2022-01-20 10:06
reklame dobra zrobili ten belkot pisany pod akcje PUMP AND DUMP ~ra 8 2022-01-20 09:59
Dystrybucja jutra Runda 2 spokojnie starczy wszytkim akcji ~Ds 3 2022-01-20 09:48
Cisza ~Kola 1 2022-01-20 09:45
Spółki z tej branży wyceniane na 8 zł ~Jaro 1 2022-01-20 09:44
Spokojnie jutro kolejne +100% każdy zarobi ~Zarobiony 6 2022-01-20 09:07
[x]
ECO5TECH 0,75% 0,67 2026-06-26 16:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.