Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kolejna sprzedaż do jednej z krajowych służb mundurowych. ~akak 1 2024-12-17 17:44
Ide spac, jutrobedzie co ma byc a spadac wiecznie ~Data-Walk 11 2024-12-16 21:06
Piękna reklama ~Cccc 9 2024-12-16 17:24
Nie bać Cumcyka! Nie bać go! ~Dżeki 1 2024-12-16 13:59
Hold! Hoooold! Hoooold! ~Braveheart 3 2024-12-16 11:26
5tys w plecy ~Data-Walk 15 2024-12-15 07:29
Rota do Data Walk ~Rycerz 3 2024-12-13 14:49
jednostki RSU ~BUM 6 2024-12-13 12:49
Analiza wywiadu prezesa -najważniejszy wątek to jest ~boly 1 2024-12-13 08:38
Na moje oko... ~Cudak 4 2024-12-12 16:53
sztuczna versus naturalna inteligencja ~ATai 2 2024-12-12 08:40
Jest ISB -link ~boly 2 2024-12-11 17:14
Widać jak na patelni 35.50 ~boly 1 2024-12-11 14:43
42 na was czekam maxswinger 2 2024-12-11 13:36
po 51 ok a po 47 nie smakuje? technik-at 24 2024-12-10 18:31
Kolejny dzień WIG-i zielone, a tu tradycją staje się czerwień. ~Dusan 3 2024-12-10 15:30
Jeszcze musimy chyba odfajkować 45 zł ,a potem sie zobaczy co wymyślą ~boly 6 2024-12-10 14:13
50 ~Next 3 2024-12-10 10:30
ESPI - Morgan Stanley byle czego nie kupuje ~Data-Walk 2 2024-12-10 08:35
ukryciak przebity technik-at 2 2024-12-06 16:17
Ja czekam na 100-120zl ~GRZESIEK 4 2024-12-06 13:11
Miałem pisać kiedy 49 technik-at 10 2024-12-06 12:54
ale baton na 49zł ~expandview 2 2024-12-05 18:47
DM BOŚ podwyższył wycenę akcji DataWalk do 64 zł ~akak 15 2024-12-05 09:09
Do 75zl to jeszcze, jeszcze... ~GRZESIEK 7 2024-12-05 08:22
Mamy korektę ~Cudak 2 2024-12-04 19:51
Ja tam czekam na 100zl na początek ~Spokojny 3 2024-12-04 12:55
milczenie owiec i nie tylko ~WeroNicka 1 2024-12-03 19:48
okazja do zakupów ~expandview 12 2024-12-03 13:45
kto ma rozum kupuje to i tak wróci na poziomy ponad 50 ~expandview 14 2024-12-03 11:34
[x]
DATAWALK 0,17% 116,40 2026-06-24 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.