Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nowa ~Przemek 5 2020-11-25 16:28
DataWalk ma do tego narzedzia ~kuna 1 2020-11-25 08:49
Soros kupuje Palantir ~Spekulant 15 2020-11-24 14:29
akcje serii O ~harpiaX 1 2020-11-23 16:24
Palantir pnie się w górę ale Datawalk też ma udział w rynku ~gate 1 2020-11-23 09:03
CIO Review:DW:The New Tool For Fighting Fraud ~bi 1 2020-11-20 02:19
Sypać leszczyki ~11223344556677889900 8 2020-11-19 16:17
Ojej, jeszcze nie ma 500??? ~Kapitan 5 2020-11-19 11:15
DATAWALK = "KIEDYŚ BĘDZIE ZYSK. OBIECUJEMY" ~Kabaret 4 2020-11-18 10:57
Bundeswehra podobno ~Olo 3 2020-11-18 10:56
trollingu, trolliady ciąg dalszy... ~jah 12 2020-11-17 18:31
Giełda jest nienormalna... ~gracek 4 2020-11-17 09:42
Rewelacyjne wyniki Grodna i Boruty!!!! ~Analityk 1 2020-11-17 08:49
Rewelacyjne wyniki Grodna i Boruty!!!! ~Analityk 2 2020-11-17 08:49
262% wzrostu sprzedaży ~pikuś 2 2020-11-17 07:45
6,1 mln zł straty po 3 kwartałach ~tu 4 2020-11-17 01:19
Raport jest fantastyczny, nie słuchajcie trolli ~CiumkajLoczki 4 2020-11-17 00:41
CIA i USA musiało maczać palce w tym Raporcie. ~dataSyf 1 2020-11-17 00:27
Datawalk na fali ~gate 2 2020-11-16 23:20
DW Koncentruje się na rynku amerykańskim ~Cerro 3 2020-11-16 22:04
Wstępne wyniki nieco gorsze niż w II kwartale ~ASX 1 2020-11-16 21:36
Wyniki 27.11.2020... ~Ali 5 2020-11-16 20:52
Kraje NATO ~jzuk7036 1 2020-11-16 12:12
Espi - Sprzedaż DataWalk do zastosowań wywiadowczych ~M7 14 2020-11-16 11:30
DataWalk - Gdzie możemy pójść? vol. 2 ~MatthewKA 1 2020-11-16 10:32
A technicznie ~Nito 1 2020-11-16 09:19
Poszerzanie rynku - Tyson ~M7 1 2020-11-16 02:33
podpucha slavo1978 24 2020-11-14 16:04
Kiedy ta spółka zacznie mieć zysk netto ? ~nowy 7 2020-11-13 20:25
Kiedy ta spółka zacznie zarabiać? ~nowy 2 2020-11-12 16:23
[x]
DATAWALK 1,48% 123,60 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.