Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tu powinno być 250zl za akcję ~Git 12 2021-01-15 17:06
dołowanie ~pikuś 1 2021-01-15 12:14
Nowy na pokladzie ale z doświadczeniem w IBM ~Dziendobry 4 2021-01-13 22:51
Walczymy o finał ~M7 3 2021-01-13 18:53
Mistrz GPW 2020: XTB i DataWalk walczą o finał ~k2 1 2021-01-13 09:16
FRONTEND ~errata 6 2021-01-13 01:18
Info ~Sss 2 2021-01-12 22:22
Drugim Datawalk w 2021 roku ~Krakinv 1 2021-01-12 18:04
Jakby jeszcze ktoś nie znał potencjału jaki drzemie w Big Data ~SayWhat 2 2021-01-12 10:05
Proszę o wytłumaczenie ~Chess 4 2021-01-10 00:19
Nawet Palantir zareagowal. ~swiss 5 2021-01-08 18:59
Kiedy datawalk ? ~Adi 8 2021-01-08 10:26
Wybieramy Mistrza GPW 2020: Pierwsza runda, jest i DataWalk! ~truth 1 2021-01-07 22:15
Straszak postawiony a motłoch za bardzo nie chce sypać ~gate 5 2021-01-07 16:42
Formacja spodka ~konieczny 2 2021-01-07 12:28
Analiza na stockwach ~xyz 7 2021-01-06 21:34
Forbes : Liderzy biznesu 2020.DW 4 pozycja ~swiss 3 2021-01-05 19:10
Sprzedaż do Procurador Fiscal de la Federacion w Meksyku derk64 6 2021-01-05 16:08
Niedługo znowu trole zaczną atakowac ~Lolk 1 2021-01-04 19:49
stary nowy rok ~swiss 1 2021-01-04 11:38
VIVA LA MEXICO ~swiss 15 2021-01-04 11:09
Moja perełka, że o którą się nie boje ~Monika 1 2020-12-31 16:34
"Przyszłość jest bliżej, niż nam się wydaje" ~kuna 1 2020-12-30 22:28
Trzy umowy podpisane i zero wpływu na kurs. ~M7 1 2020-12-30 21:11
Kontynuacja umowy w ramach zarządzana epidemiologicznego ~Juhc 8 2020-12-30 19:21
PEREŁKA ~BOOM 5 2020-12-30 11:35
Zgodnie ze strategia ~dampor 3 2020-12-30 10:28
I co? Dziś znowu powrót do bazy? ~11 3 2020-12-29 16:00
2020 vs 2021 (przychody) merytorycznie ~dampor 6 2020-12-29 15:16
Meksyk ~Pikuś 1 2020-12-29 11:54
[x]
DATAWALK 1,48% 123,60 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.