Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Panie i Panowie ~Piszpanjan 3 2023-09-21 14:45
Do Kuby. ~namor 2 2023-09-21 13:34
ale wykręcili numer przy takich poziomach !!! żenada!!!! ~oblesny 6 2023-09-21 11:16
Wiadomo kto wywalał ~Spekulant 1 2023-09-20 18:47
INFO ~Cudak 15 2023-09-16 20:52
A dzisiaj pęka 100 zł ~Maxiking 13 2023-09-15 05:57
Jestem dobrej myśli ~Bonsu 3 2023-09-14 07:59
To pewnie ostatni zjazd przed wybiciem w gore ~Grzesiek 2 2023-09-13 20:03
Matko Bosko co to się stanęło? ~as 5 2023-09-13 18:54
pierwszy przystanek może być przy 100zł ~ja 8 2023-09-13 15:17
wracamy na 90 zł ~zibi 7 2023-09-13 15:10
Pięknie się ktoś wysypuje technik-at 8 2023-09-12 21:12
5 zł niżej i już pieją. ~akak 3 2023-09-12 20:49
17mil strata ~Tak 2 2023-09-12 12:44
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 6 2023-09-12 11:26
Rekomendacja dla dostawali 122zl ~Data 5 2023-09-11 19:01
DataWalk-spodziewa-sie-ze-przychody-w-23-wzrosna-o-kilkadziesiat-proc ~akak 4 2023-09-11 18:52
artykuł ~mati_884 4 2023-09-11 17:21
Silnik analityczny aplikacji działa w oparciu o sztuczną inteligencję ~Maxiking 14 2023-09-11 16:05
Biere ~AdrianMaliniak 2 2023-09-11 15:12
IDZIE GRUBE WYBICIE NA TECHNOLOGICZNYCH W USA ~Makando 1 2023-09-11 12:23
I po promocji, ładna aktywność po lewej ~Giełdowska 4 2023-09-11 11:16
Odbicie może być silne ~Marcin 1 2023-09-08 17:44
No, niestety.... ~Cudak 1 2023-09-08 17:21
konferencja wynikowa DW ~pikuś 7 2023-09-08 10:11
My też...., oby nie wyszło jak zawsze. ~akak 7 2023-09-08 01:29
List do akcjonariuszy ~akak 1 2023-09-07 13:51
Firma z wielką przyszłością... ~Cudak 1 2023-09-07 09:29
Wiecie co? Bedą grube wzrosty ~Giełdowska 2 2023-09-06 22:00
co może nas czekać ~Real 1 2023-09-06 21:55
[x]
DATAWALK -3,17% 116,20 2026-06-23 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.