| Notowania | ~Luk | 3 | 2022-10-06 12:31 |
| Zrzuty | ~Luk | 4 | 2022-10-05 19:02 |
| Pięknie ktoś gra na spadki | ~Mądrala | 3 | 2022-10-05 14:15 |
| Duże zainteresowanie w arkuszu zleceń na K | ~Lauri | 6 | 2022-10-04 22:23 |
| Info od insajdera | ~Dyrektor | 4 | 2022-10-03 17:54 |
| Ciekawe informacja na weekend | ~AP74 | 5 | 2022-10-02 16:09 |
| Yoshi jest właścicielem LPS. Zobaczcie ich projekty. Dadza zarobić ! | ~NOWY | 2 | 2022-10-01 19:42 |
| Pod koniec sesji brak chętnych na zakup | ~LetMe | 15 | 2022-09-30 15:24 |
| już macie ten kosmos? | ~jarek | 3 | 2022-09-30 11:46 |
| Wig20 połamał wsparcie 1400 | ~Mądrala | 1 | 2022-09-29 15:16 |
| Widzieliście | ~Bgd | 7 | 2022-09-29 12:36 |
| dzisiaj potężny wzrost :D | ~der | 1 | 2022-09-29 12:34 |
| Janusze dawać na Planetb2b | ~Bolek | 1 | 2022-09-29 11:31 |
| IBS kolejna falka? | ~Kris | 1 | 2022-09-29 07:49 |
| Wsiadłem | ~Jolero86 | 1 | 2022-09-28 17:46 |
| Wysiadłem | uchej | 5 | 2022-09-28 17:27 |
| Czy to drugi 4mass | ~Wladek | 3 | 2022-09-28 15:24 |
| No to dzisiaj żegnamy 7gr | ~Ler | 5 | 2022-09-28 15:20 |
| Umowa na produkcję granulatu bakteriostatycznego | ~Wykolejeniec | 3 | 2022-09-28 15:17 |
| oodajcie mi akcje i przestańcie skamleć | ~kudłaty-pies | 3 | 2022-09-28 15:16 |
| Powrót ponad 0,1? | ~Mądrala | 2 | 2022-09-28 14:54 |
| Tu się dopiero zacznie dziać :) | ~hatrian | 5 | 2022-09-28 14:53 |
| Yoshi jest włąsicielem Lurena ... na Yoshi cisza ... odpał na Yoshi ??? | ~nowy | 2 | 2022-09-28 14:47 |
| czy dadzą znów po 6gr? | ~Rafal | 3 | 2022-09-28 13:59 |
| I paliwa starczyło na godzinke wzrostów. | ~hibermans | 9 | 2022-09-28 13:46 |
| cała giełda na czerwono, a tu zielono :) | sandman76 | 5 | 2022-09-28 13:22 |
| Kurs schłodzony, czeka na trigger | ~Destri | 1 | 2022-09-28 13:18 |
| Espi | ~RomekWar | 1 | 2022-09-28 13:17 |
| Produkt dla medyków wojskowych | juleswinnfield | 1 | 2022-09-28 13:05 |
| i cyk :) | ~ckn | 3 | 2022-09-28 12:48 |