Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie pekać,trzymać akcje,docelowo 1,50 nawet bez pokazu.... ~ZORIENTOWANY 1 2017-12-07 21:19
Wszystko niby jest tak pięknie to kto sprzedaje akcje i zaniża kurs? ~Pytający 16 2017-12-07 21:12
Dziękuję tym czekającym do września.. ~ChciwyJoker 5 2017-12-07 20:32
na 90% pokaz przesuniety ~mause 23 2017-12-07 19:35
Zaczęło się wywalanko i sypanko!!!Nie piszcie źle o spółce. ~Obserwator 3 2017-12-07 18:25
~mause [193.200.47.*]-Co to znaczy na 90%?????A może na 93% ~wer 7 2017-12-07 17:58
Prezesie - prosimy o komunikat - bo po kursie możemy wnioskować ~Fanpan 1 2017-12-07 17:38
Po konwersji te akcje już NIC nie są warte!! ~dfdf 1 2017-12-07 16:38
Dobralem pakieta w promocji. ~wer 3 2017-12-07 16:31
tu nie bedzie żadnych wzrostów ~hehe 1 2017-12-07 14:53
Wer zniknął z Forum, ktoś się podszywa.. ~Dystrybucja 2 2017-12-07 14:03
nick 178.37.169* wer ~Aida 1 2017-12-07 13:48
Dlaczego konwersja teraz a nie po pokazie??? ~wer 6 2017-12-07 13:37
Ja już po notariuszu, tak jak pisałem 95% ~wer 10 2017-12-07 13:25
Dziś jest ten dzień przełomowy na TERMO2POWER. ~Termo2power 7 2017-12-07 12:30
OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI!!! ~wojtek 8 2017-12-07 10:32
To ile wynosi FF myślę że mniej jak 10% ~Termo 5 2017-12-06 21:51
Impra po spotkaniu astir3964 1 2017-12-06 19:52
co z akcjami termo2power ~sxs 4 2017-12-06 19:43
Branie udział w konwersji to co najmniej-TO NIE MÓJ POST!!!! ~wer 3 2017-12-06 19:26
~internet [83.27.76.*]Podszywam sie pod wera,taki cfaniak ze mnie.. ~wer 4 2017-12-06 19:08
jak to w końcu jest z tą wymianą ? ~olaf 4 2017-12-06 18:38
Branie udział w konwersji to co najmniej 900% zysku ~wer 12 2017-12-06 17:39
gdzie jest mikolaj ? ~wizjoner 2 2017-12-06 15:47
znowu ukryciak na S ~maniek 6 2017-12-06 14:11
Juz po podbitce a teraz zjazd do bazy? ~XXX 3 2017-12-06 13:48
pamiętajcie, że teraz każdy chce wyjść z tych akcji ~narutek 2 2017-12-06 13:34
Kiedy te konwertowane akcje znikną z akcjonariatu?? ~maniek 9 2017-12-06 13:21
Już się narosło.Groszołapy dały o sobie znać.Buhahahaha ~Beta 2 2017-12-06 13:01
--- urośnie do 3 zł aby spaść na 20 gr - to macie jak w banku ~narutek 3 2017-12-06 12:24
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-24 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.