Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
a może to tak ma wyglądać ??? ~edward 2 2017-12-10 19:55
Kierunek obrany,cel w zasięgu ręki... ~pablo 1 2017-12-10 19:15
CO BY NIEKTÓRZY PISALI ŻE MNIE NIE MA,JESTEM..... ~Stefan 4 2017-12-10 19:10
Nominacja do nagrody ~Termo 7 2017-12-10 18:59
SKĄD TU TYLU NAGANIACZY NA SPADKI ? ~stefanek 10 2017-12-10 18:32
Termo2power - analiza adamkruchy 13 2017-12-09 22:48
Tak to widzę ... tak oceniam ... ~edward 21 2017-12-09 22:28
Komunikat dla chcących kupić większy pakiet akcji..... ~Quba 9 2017-12-09 22:24
TA SOLIDNA FIRMA ~leo 4 2017-12-08 21:17
A sprzedaż cieniutka oj cieniutka ....... ~mazur 6 2017-12-08 18:01
Zbończyłem się z podziwu jak zobaczyłem dzisiejszy obrót!!! ~dfdf 1 2017-12-08 16:55
TERMO2POWER ~leo 2 2017-12-08 15:20
nożliwe ogłoszenie wezwania do sprzedarzy ~ww 4 2017-12-08 14:14
General Electric nie wytrzymuje konkurencji Termo2power !!! :) ~Mark55 5 2017-12-08 13:15
Czytać...wyciagać wnioski,nie dać się .....Powodzenia.... ~wer 3 2017-12-08 10:37
Widać gołym okiem że akcji coraz mniej w obiegu. ~Jedziemy 1 2017-12-08 10:33
Po informacji ... o nagrodzie .... nabralem przekonania ~wer 2 2017-12-08 10:32
Tu nic z tego nie będzie ... ~londons 5 2017-12-08 10:17
A jednak coś z tego będzie,gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~wer 1 2017-12-08 09:22
Termo2Power-Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018. _1_2_3_ 1 2017-12-08 09:11
Przepraszam co tu się dzieje? Jakie przenoszenie udziałów?jaki tego cel? ~Zbyszek 4 2017-12-08 08:41
T2P, jak w MPOS'ie im gorzej tym lepiej ~hajsztag 4 2017-12-08 08:28
Czyli po 7 grudnia zostanie coś w okolicy 6.000.000 akcji w obrocie? ~Fanpan 10 2017-12-07 22:46
A ja kupie sobie akcje GNV po 25 groszy z marcowej emisji.... ~ZORIENTOWANY 2 2017-12-07 22:16
dlaczego sprzedalem;; ~mause 6 2017-12-07 22:10
To koniec ~mecenas 4 2017-12-07 21:53
Nowy raport ~Informer 28 2017-12-07 21:49
Powód upomnienia_3 sekundy spóźnienia w publikacji raportu za 3 q ~ZORIENTOWANY 1 2017-12-07 21:46
T2P....Konwersja. Pokaż. Kontrakty i tu ma rację.. ~Ania 16 2017-12-07 21:36
Wycenili akcje na 10 gr ~Edek 7 2017-12-07 21:25
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-23 09:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.