Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
od euforii po grobowa cisze:) ~mause 1 2018-02-27 16:23
Czy już panikować, czy jeszcze nie? ~maniek 7 2018-02-27 16:23
zamień Waldka na m lodego Karkosika ~mecenas 1 2018-02-27 15:39
dzis konczymy na zielono ~maniek 8 2018-02-27 15:37
Termo i sprzedali co chcieli? ~Ania 2 2018-02-27 15:32
a prezio poje chał na pokaz??????? ~ww 1 2018-02-27 15:10
wiecie, że gracie amatorsko z mocnymi, te akcje nie mają wartości ~mokra 2 2018-02-27 15:05
Bardzo dobre info ~Życzliwa 12 2018-02-27 14:58
zarobionych zapraszamy na MBP będzie grubo ~mecenas 3 2018-02-27 14:28
Ulica vs Insajder ~Hej 2 2018-02-27 14:22
SPARK SIĘ BUDZI! ~ss 1 2018-02-27 14:10
Jak tam mylionerzy - zarobiliście już coś? ~buahaha 6 2018-02-27 12:48
Dawaj waldek ~rychu 1 2018-02-27 11:50
https://pl.investing.com/equities/termo2power-sa ~mmm 12 2018-02-27 11:46
Dawać, sypcie po 0.93 panikarze... ~Kutos 4 2018-02-27 11:43
spada więc skaczą ... ~aaaa 1 2018-02-27 11:42
ruszyła dystrybucja ~ww 2 2018-02-27 11:41
Jak tam MILIONERZY ile macie już staty?Zaś Was ubrali?buhahaha ~buhahaha 1 2018-02-27 11:40
po 3 latach na stracie zarobili w Q 2.9 MLN ZŁ i pojawił sie KARKOSIK ~bedi 2 2018-02-27 11:26
Termo2power z propozycją od Microsystemfuel srl. ~Cupid 15 2018-02-27 11:20
jawna spekulacja w/g mnie ~mause 3 2018-02-27 11:18
jedna lipa, wielkie cygaństwo!!!! ~dfdf 3 2018-02-27 11:17
brać jutro pokaz o 23/59 ~ww 2 2018-02-27 10:56
0,75 tam idziemy ~AAA 1 2018-02-27 10:35
No cenny ten walor ~src 14 2018-02-27 10:31
Podbitka --SRU,Podbitka --SRU,Podbitka--SRU,Podbitka--SRU ~tylda 7 2018-02-27 10:19
Dzięki zamiana na MBPRTNER tam jest Karkosik...sprzedane za 1,03. ~ajax 2 2018-02-27 10:19
ktoś był na pokazie?????????????? ~ww 3 2018-02-27 10:18
czemu sluza te straszaki po 50 tys czasem ~deryk 2 2018-02-27 09:37
ha ha ha tylko 1 propozycja? a podobno nie mogli się opędzić od chetnych ~ww 3 2018-02-27 09:19
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-23 09:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.