|
Jak w BIEDRONCE codziennie niskie ceny...
|
~ajax
|
2
|
2018-02-28 09:18
|
|
TKO już 0,84gr -------pierwsi ucieczkowice już maja zlecenia wystawione.
|
~vitek
|
8
|
2018-02-28 09:09
|
|
DEPEND 2 - tam też pieniądze jechały...z raportu na raport a to...
|
~bankrut
|
1
|
2018-02-28 08:58
|
|
New Humanism Tour Torino 24/2/2018 Presentazione del Combustore
|
~Cupid
|
7
|
2018-02-28 08:53
|
|
Proces certyfikacji
|
~XXxx
|
3
|
2018-02-28 08:50
|
|
http://www.microsystemfuel.com/contatti.html
|
~src
|
21
|
2018-02-28 08:48
|
|
Termo ...pokaz....i......
|
~Ania
|
22
|
2018-02-28 08:35
|
|
dzisiaj obkupie sie za półdarmo i juz wam dziekuje!
|
~Makler
|
3
|
2018-02-28 08:23
|
|
Tutaj tylko cierpliwi zarobią,nie słuchać nikogo nawet mnie....
|
~Hej
|
2
|
2018-02-28 06:29
|
|
Jutro sprzedaję Termo2Power dosyć mam tych ich obietnic.
|
~Pozdrawiam
|
1
|
2018-02-28 02:06
|
|
wywalac to!!!!!!!!!!!!!! tylko kłamstwa!!!!!!!!!!!!
|
~kamil
|
6
|
2018-02-28 01:05
|
|
Znowu przesunięcie terminu????Który to już raz.
|
~Waldemar
|
8
|
2018-02-27 21:36
|
|
cos czuję ze kupie jutro tanio:))
|
~mause
|
3
|
2018-02-27 21:32
|
|
Linki w komunikacie
|
~maniek
|
3
|
2018-02-27 21:20
|
|
Info na PAP
|
~ciekawy
|
8
|
2018-02-27 20:57
|
|
Mark55 jesteś tu jeszcze? Poprosimy o twój komentarz do sytuacji.
|
~maniek
|
1
|
2018-02-27 20:41
|
|
Jeszcze jedna teoria
|
~maniek
|
3
|
2018-02-27 20:39
|
|
Kupujcie perłę bo ma umowy na 400mln BUHAHAHAH
|
~dfdf
|
7
|
2018-02-27 20:21
|
|
Za chwilę meczyk: Popyt VS Waldi
|
~Ręce_opadają
|
17
|
2018-02-27 20:09
|
|
teraz standartowo czekajcie o infie kto wyrzucił akcje
|
~ww
|
1
|
2018-02-27 20:09
|
|
Po komunikacie
|
~Xxxx
|
11
|
2018-02-27 20:08
|
|
A dla mnie dziwne jest to
|
~kola
|
5
|
2018-02-27 19:37
|
|
czemu Waldi sypie? proste
|
~Hej
|
7
|
2018-02-27 19:31
|
|
No to jaki kurs jutro w takim razie na zamknięciu
|
~Kola
|
13
|
2018-02-27 18:03
|
|
Macie piękny pokaz ale MANIPULACJI KURSU.Podbitka i SRUUUUI..
|
~Obserwatorek
|
4
|
2018-02-27 17:14
|
|
SĄ W ITALII !!!
|
~merdek
|
14
|
2018-02-27 17:08
|
|
Cena 1,30zł na zamknięcie sesji?
|
~Pytający
|
6
|
2018-02-27 17:07
|
|
z wykresu wynika ze teraz
|
~technik
|
2
|
2018-02-27 16:54
|
|
paranoja takie info i taka klapa
|
~paranoja
|
1
|
2018-02-27 16:34
|
|
Zaraz dolne widły
|
~rychu
|
4
|
2018-02-27 16:28
|