Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kapitalizacja 5 mln za co? ~synaps 3 2018-08-23 22:16
ubrani na klamstwach wystap ~fragles 8 2018-08-23 21:56
tko1gr:)))) ~bolek 7 2018-08-23 16:05
Dokładać PKC po prawej. ~MARK 6 2018-08-23 14:42
pokaz juz był? ~mecenas 4 2018-08-23 13:28
Znowu Kosiński? ~mcsielu 6 2018-08-23 12:33
Nie kupujcie w tych cenach od oszusta kosy ~kris 6 2018-08-23 11:44
Kupować ! ~byk 4 2018-08-23 11:38
Kosiński a termo2power ~Ania 3 2018-08-23 11:26
Dostępny nowy raport ~Kati 3 2018-08-23 11:22
-69,85 % ~MARK 20 2018-08-23 11:03
co się dzieje z Termo2power ??? ~oCoKaman 7 2018-08-22 23:10
A co to na Kupnie zero ofert???Co teraz zrobią Ci co mają akcje? ~XXX 12 2018-08-22 13:31
Termo nowe dno 25gr ~bolek 5 2018-08-21 15:13
Współczuję wszystkim którzy kupili akcje TERMO2POWER. ~XXX 10 2018-08-21 14:34
Dosypuję do pieca równo : ~mieszkolodz 7 2018-08-20 20:57
Nuda tutaj . ~mieszkolodz 3 2018-08-19 10:05
kto uwierzyl Prezesowi, ile zarobił? ~Hej 15 2018-08-18 13:22
Prezes i Kosiński dogadajcie się ~Termo 2 2018-08-17 22:08
Shit ~RA 6 2018-08-16 16:59
TERMO2POWER i rozwoj ~LEO 1 2018-08-15 21:51
DO PAWŁA ~MARK 2 2018-08-15 20:18
Nowy raport na stronie ~Marta 7 2018-08-15 13:01
Dziś raport. ~deadjoe 27 2018-08-15 09:53
Pozwólcie kosie wysypać się do końca ale po 0,01 :) ~kris 3 2018-08-15 09:02
Gdzie raport?! ~Ręce_opadają 6 2018-08-14 22:38
TERMO2POWER ~LEO 20 2018-08-13 11:43
TKO 0,01PLN - to chyba nie pozostawia juz zadnej watpliwosci ~qwer 1 2018-08-13 10:41
Tzw dobra inwestycja :) ~xxxx 4 2018-08-12 09:18
Prezes oszukal ~Pandora 25 2018-08-11 11:40
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.