Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
infa nie będzie ~Olo 1 2019-11-12 15:37
Rozwaga, Inwestor i inni ~Rumburak 1 2019-11-12 14:42
Z takim prezesem.. ~Olo 4 2019-11-12 13:45
Termo raport sy.,., Akcji do oporu. Prezes ~Termosik 1 2019-11-12 13:44
wazne pytania ~olo 1 2019-11-12 11:32
Lecimy.. Lecimy.. ~Olo 2 2019-11-12 11:23
Spokojnie... ~Olo 1 2019-11-12 10:53
gotowi na.....? ~olek 2 2019-11-12 10:37
no i ladnie.... ~olo 1 2019-11-12 10:36
Czakacie na umowy? ~maniek 1 2019-11-11 22:19
prezes sie chowa w bunkrze przed bombardowaniem... ~kolo 2 2019-11-10 12:41
Uśrednianie w dół ~xxxx 1 2019-11-10 07:45
CZARNA LISTA :) ~xxxx 3 2019-11-09 21:46
Do src nie kupiłeś po 0.26gr i żal Ci ~Mk 15 2019-11-09 21:42
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum T2P - GNV Conversion the-boss 6 2019-11-09 20:18
pamietacie? ~olo 13 2019-11-09 17:26
Koniec korekty. Powrót do wzrostów. Zaraz górne widły ~okey 6 2019-11-08 16:45
Trochę historii cynik_ 6 2019-11-08 15:54
Columbus 700mln zl kapitalizacja a T2P dopiero kilkanascie mln zl :D ~Inwestor 12 2019-11-08 11:27
Termo pod co rośnie, brak ~Termosik 9 2019-11-08 09:48
Następny opór 60gr. Jedziemy go obalić ~Adi 3 2019-11-07 23:28
Opór przełamany. Jutro atak na 60gr ~okey 8 2019-11-07 20:13
termo 2 power Realizacja prognozy z 4-11 strona ogólnie dostępna ~okey 3 2019-11-07 19:56
Termo sypania prezesa cd ~Termosik 23 2019-11-07 19:52
uff wreszcie udało się wywalić dziada ~przyjemniej 4 2019-11-07 18:53
Termosik, Ciebie też mi troszkę szkoda:) ~Adi 1 2019-11-07 16:29
Do nierozgarniętych - tu jest forum T2P ~Zdziwiony 6 2019-11-07 15:51
rosło rosło i zdechło !!!!!!!! ~re 3 2019-11-07 15:48
skąd te wzrosty ~rt 1 2019-11-07 13:33
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum 41 gr już - trend wzrostowy trwa. Trole nie wychodzcie z nory! rozwaga 1 2019-11-07 13:11
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-19 14:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.