| Dobra wiadomość !! | ~Adam | 5 | 2019-11-15 13:49 |
| Do inwestora vel termo nr 2 | ~Olo | 5 | 2019-11-15 13:47 |
| Kosiński miał rację że prezes krętacz | ~Termosik | 2 | 2019-11-15 11:56 |
| Pięknie dziękuję hahaha | ~WatchDog | 1 | 2019-11-15 10:28 |
| Src szkodami cię troszkę | ~Adi | 2 | 2019-11-15 10:24 |
| Czuje info na weekend i odcięcie | ~haribo | 11 | 2019-11-15 10:23 |
| Zmniejszenie posiadanego stanu akcji!!! Ewakuacja!!! | ~Uwaga | 6 | 2019-11-15 09:31 |
| Niedługo będzie obiecywane 2 zł | ~Adam | 5 | 2019-11-15 09:26 |
| Pisałem ze baza:) hehe | ~Kiki | 1 | 2019-11-15 09:13 |
| Spadki spadki..? | ~Hmmm | 12 | 2019-11-15 07:28 |
| Coraz większy syf | ~Kevinsamwdomu | 21 | 2019-11-15 07:21 |
| NASZE TERMO... | ~leo | 1 | 2019-11-14 23:15 |
| I do bazy jak zawsze:) | ~Kiki | 2 | 2019-11-14 18:59 |
| do src co polecasz specu od gieldy ciekawego | ~bolek | 9 | 2019-11-14 18:48 |
| ciekawa matematyka | ~kolo | 4 | 2019-11-14 18:19 |
| ech :( | ~słońce | 1 | 2019-11-14 16:46 |
| 10 gr? | ~CoZrobic | 3 | 2019-11-14 13:08 |
| Info | ~src | 10 | 2019-11-14 12:33 |
| Raport !! | ~henk70 | 4 | 2019-11-14 11:32 |
| STAĆ ani kroku w górę | ~mniamuś | 2 | 2019-11-13 23:24 |
| Bolek | ~src | 4 | 2019-11-13 13:26 |
| obroty ?? | uczen36 | 5 | 2019-11-13 13:25 |
| Obroty.. | ~Olo | 3 | 2019-11-13 12:02 |
| 10 gr | ~Olo | 1 | 2019-11-13 10:56 |
| W oczekiwaniu na cud... | ~Olo | 1 | 2019-11-13 09:36 |
| Kurs 0,15 coraz bliżej . . . | ~Adam | 12 | 2019-11-13 08:14 |
| Do Inwestora kiedy te umowy wiesz coś więcej | ~MK | 17 | 2019-11-13 07:05 |
| Gdzie jest termo? | ~Olo | 2 | 2019-11-12 19:29 |
| i tak codziennie minus 10% | ~olo | 4 | 2019-11-12 17:48 |
| O czym jeszcze zapomniał prezes? | ~Zdziwiony | 4 | 2019-11-12 17:28 |