Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dla techników - formacja spodka na TLV. ~Makler11 11 2020-10-25 23:20
kolejny dzień wzrostów ~zahar 6 2020-10-25 19:58
TYLKO LAURENPESO NA JESIENI!? ~Franek 7 2020-10-21 09:33
Ale tu cisza. Zapraszam na TXN. ~Oslo 13 2020-10-20 11:51
Kiedy raport za 3 Q? ~ja 2 2020-10-16 12:25
Piekne otwarcie ~zenit1973 3 2020-10-16 10:32
Coraz nizej ~zenit1973 2 2020-10-15 19:15
Gleboka korekta przed nami ~zenit1973 6 2020-10-15 12:45
Do wyników za 3kw został miesiąc! ~Inwestor 6 2020-10-13 22:50
Powrót do bazy ~zenit73 8 2020-10-06 17:32
Kim jest Joanna Maciejczyk? ~Jan 1 2020-10-06 11:48
Dzisiaj bedzie grany BIOERG!! ~Robert 3 2020-10-02 15:02
Dzisiaj bedzie grany BIOERG!!. ~Robert 1 2020-10-02 08:58
ZBIERANIE ~owoc 4 2020-10-01 11:38
Wahania ~Krzysiek 4 2020-10-01 09:34
Rakieta odpala ~Krzysiek 4 2020-09-29 14:13
COMECO wykupione!!! ~Inwestor 2 2020-09-17 16:24
Niech każdy kupi po 1000 akcji ~Mamdość 4 2020-09-17 12:05
I jak nastroje ? ~shg 9 2020-09-16 17:12
co sie dzieje? ~hm 9 2020-09-16 17:09
Dlaczego prezes już nie sprzedaje? ~xmen 1 2020-09-16 12:10
Zabieram kapitał na perełkę ~Maniem 2 2020-09-11 17:14
usredniacie? ~ubrany 4 2020-09-08 10:44
Prezes sprzedając akcje zadziałał na szkodę ~xmen 8 2020-09-04 14:46
WERTHHOLZ zaraz górne widły po raz pierwszy!!! ~Karol 1 2020-09-03 09:41
miałem sen, widłwy puścił i było 2pln ~panicz 7 2020-09-02 23:02
Nowa działalność ~Solareco 3 2020-09-02 21:24
Strona comeco.pl w budowie ~Inwestor 1 2020-09-02 10:09
Pomysł na solidną spółkę? - zapraszam poniżej!.. ~Longterm 2 2020-09-01 23:41
Chce dokupić ~Leszczynka 9 2020-09-01 10:16
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.