Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ale wystrzelilo ciekawe przez ile dni tak będzie ~HubertDworkowski 1 2021-04-22 20:08
Będzie lepiej ~ing 5 2021-04-22 14:28
Zjazd na 20 groszy ~turek 5 2021-04-21 10:02
Uwaga !!! Trole spadkowe na pokladzie ~zenit1973 10 2021-04-20 11:07
Czy Comeco wejdzie w Konopie? ~Lli 4 2021-04-20 08:59
Wyniki beznadziejne sprzedaje tego gniota ~Górnik 2 2021-04-08 23:02
Zarząd do przeswietlenia! ~Mm 1 2021-03-24 06:58
Jeżyk Market? ~Kk 1 2021-03-21 17:40
Kierunek 20 gr!!!! ~Inwestor 15 2021-03-18 09:16
Wysyp akcji ~zenit1973 14 2021-03-17 21:07
Który to taki dowcipniś?! ~petematerazzi 3 2021-03-15 14:42
Zobaczcie espi wstecz, prezes sypał 1.5 mln papieru xD linki ~goldi 9 2021-02-22 22:29
Tak trochę na chłodno po raporcie... zulusowaty 4 2021-02-15 09:19
Przykre ale prawdziwe ~zenit1973 16 2021-02-13 19:09
Zysk 120 tys. ~Inwestor 2 2021-02-11 16:23
Raport ~Hehe 2 2021-02-11 14:15
A czego się spodziewaliście?? ~Inwestor 4 2021-02-11 13:40
Wyprzedaż na wyscigi ~zenit1973 1 2021-02-11 13:26
Armagedon jutro ~zenit1973 11 2021-02-11 13:20
Raport żenada c.d. ~zenit1973 6 2021-02-11 13:16
Ale kaszana ~vv 2 2021-02-11 12:39
A mówiłem brać Internity . Wzrosty po kilkadziesiąt procent!!!! ~Prezes 2 2021-02-10 15:21
Raport 11.02 za 4kw ~Inwestor 11 2021-02-10 14:45
111 ~JOE_B 5 2021-02-08 11:35
Do koszyka Panowie i Panie ~Inwestor 12 2021-02-05 15:16
Korekta w locie i jazda na 1zł ~Jw 2 2021-01-27 10:11
Jeszcze dziś 60gr ~Jw 1 2021-01-27 10:07
Jedziemy na 5zł ~Jw 1 2021-01-27 10:03
Usuwanie watkow ~zenit1973 2 2021-01-27 09:55
Szykuje się odpal ~Slawko 8 2021-01-27 09:54
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.