Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wiedziałem, że w końcu zostanie zauważona ~Macio99 2 2021-04-27 15:54
Zaraz będzie super raport za 1 kwartał ~Tomasz 5 2021-04-27 15:54
Będzie tu wysoko ~Wiesław 2 2021-04-27 15:52
Jeszcze jest dobra zena, tu może być lada chwila 1 PLN! 100% zysku ~trela 2 2021-04-27 15:51
Według analizy technicznej wybicie nie wiadomo gdzie się zatrzymamy ~Technik 1 2021-04-27 15:49
Teraz tylko może iść do góry ~Robert 1 2021-04-27 15:47
Widzieliscie wyniki boruty?? ~jw 2 2021-04-27 15:47
Widzę grę pod raport ~Trader 2 2021-04-27 15:47
Wyniki finansowa będą super ~Sebix 1 2021-04-27 15:44
Tu nie ma innych możliwości tylko 3 zł wyżej nie bedzie ~Gregorij 2 2021-04-27 15:44
eco i bio ~tomek 4 2021-04-27 15:39
UWAGA OGLOSZENIE ~EMANUEL 5 2021-04-27 15:37
ECOLOGIA jest w Modzie 2 zł do końca roku ~Tomasz 1 2021-04-27 15:37
Ale obroty podobno January wszedł na dniach będzie ESPI ~Hubert 2 2021-04-27 15:35
To musi urosnąć ~sebestianinwestor 2 2021-04-27 15:33
Teraz do wakacji tylko wzrosty ~Beatka 2 2021-04-27 15:32
Ciekawe czy inside info padlo ~MotylaNoga 1 2021-04-27 15:32
Cierpliwi zostaną wynagrodzeni. ~Zupa 1 2021-04-27 15:31
Będzie wysoko, głośno się robi ~Kosar 1 2021-04-27 15:30
Teraz to się zatrzymamy na 2 zł jak rok temu ~Lucek 1 2021-04-27 15:29
biore pkc ~EMANUEL 1 2021-04-27 15:28
Trochę Techniki Krzywe kroczące: mówią mocne kupuj ~Robert 4 2021-04-27 15:28
Opanujcie się ~Slawko 1 2021-04-27 15:26
Ale tu będzie płacz za dwa tygodnie wsbretard 1 2021-04-27 15:25
W końcu dostrzegli Comeco teraz przez tydzień plus 10 % ~Ala 4 2021-04-27 15:24
Ceny rosną o ponad 100%, więc i przychód firmy ~BBB 20 2021-04-27 15:22
Do końca roku 2 zł ~Romek 7 2021-04-27 15:22
Ale obroty podobno January wszedł na dniach będzie ESPI ~Marek 1 2021-04-27 15:21
Od rana się zanosiło. I Poszłooooo ~Klara 2 2021-04-27 15:17
No i zaczelo sie, bedzie zlotowka w tym tygodniu ~Karas 1 2021-04-27 15:12
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.